Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Протоколи Створено: Вівторок, 01 серпня 2017 Останнє оновлення: Вівторок, 01 серпня 2017 Опубліковано: Вівторок, 01 серпня 2017 Автор: Відділ з питань організаційно-кадрової роботи

П Р О Т О К О Л

пленарного засідання ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТОЇ сесії

подільської міської ради VІІ скликання

10.00-10.13 годин

26 липня 2017 року

Просп. Шевченка, 10

Зала засідань

 

На початок роботи сесії зареєструвалися 21 депутат.

 

Кворум, необхідний для роботи сесії, є.

 

Сесію відкриває і веде секретар міської ради Волошина Г.І.

Секретар міської ради Волошина Г.І.: Загальний склад міської ради складає 34 депутати, присутні 21. Хто за те, щоби почати роботу сесії, прошу голосувати.

Проведено голосування про початок роботи двадцять четвертої сесії Подільської міської ради VII скликання.

Підсумки голосування: за - 21; проти - 0; утрималось — 0.

Двадцять четверта сесія Подільської міської ради відкрита.

 

(Звучить Державний Гімн України)

Головуюча запропонувала депутатам розглянути порядок денний сесії.

Головуюча запропонувала депутатам проголосувати за порядок денний сесії.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за - 21; проти — 0; утрималось — 0.

Головуюча запропонувала депутатам розглянути регламент роботи сесії.

Головуюча запропонувала депутатам проголосувати за регламент роботи сесії.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за - 21; проти — 0; утрималось — 0.

Порядок денний та регламент роботи двадцять четвертої сесії Подільської міської ради VII скликання прийнято (додаються).

 

ПОЧИНАЄТЬСЯ РОЗГЛЯД ПИТАНЬ

ПОРЯДКУ ДЕННОГО СЕСІЇ

СЛУХАЛИ: 1. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.07. 2016 року №157 -VII.

Доповідач: Понепалюк Т.С. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ВИСТУПИЛИ: Волошина Г.І. - секретар міської ради, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 21, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №321-VІІ (Додається).

СЛУХАЛИ: 2. Про внесення змін до Положення про Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Подільської міської ради.

Доповідач:Понепалюк Т.С. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ВИСТУПИЛИ: Волошина Г.І. - секретар міської ради, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 20, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 1. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №322-VІІ (Додається).

СЛУХАЛИ: 3. Про внесення змін та доповнень до  рішення Подільської міської ради від 21.12.2016 року 219-VІІ  “Про бюджет м. Подільська на 2017 рік”.

Доповідач: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління

ВИСТУПИЛИ: Волошина Г.І. - секретар міської ради, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 21, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №323-VІІ (Додається).

СЛУХАЛИ: 4. Про внесення змін до рішень Подільської міської ради.

Доповідач: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління

ВИСТУПИЛИ: Волошина Г.І. - секретар міської ради, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 20, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 1. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №324-VІІ (Додається).

СЛУХАЛИ: 5. Про внесення доповнень до рішення Котовської міської ради від  23.10.2013 року №462-VI «Про затвердження міської Програми протидії злочинності та посилення громадської безпеки «Безпечне місто» на 2013-2017 р.р.

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ВИСТУПИЛИ: Волошина Г.І. - секретар міської ради, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 21, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №325-VІІ (Додається).

СЛУХАЛИ: 6. Про  внесення змін, скасування рішень виконавчого комітету та Подільської міської ради.   

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ВИСТУПИЛИ: Волошина Г.І. - секретар міської ради, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 21, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №326-VІІ (Додається).

СЛУХАЛИ: 7. Про затвердження актів визначення порядку та розміру відшкодування збитків за тимчасове зайняття земельних ділянок м. Подільськ.

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ВИСТУПИЛИ: Волошина Г.І. - секретар міської ради, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 21, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №327-VІІ (Додається).

СЛУХАЛИ: 8. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність, оренду та в постійне користування.

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ВИСТУПИЛИ: Гордус В.О. - депутат міської ради проінформував присутніх про наявність конфлікту інтересів — особисту заінтересованість в прийнятті проекту рішення та що не буде голосувати за проект.

Волошина Г.І. - секретар міської ради, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 19, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 2. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №328-VІІ (Додається).

СЛУХАЛИ: 9. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою.

ДОПОВІВ:Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ВИСТУПИЛИ: Волошина Г.І. - секретар міської ради, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 20, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 1. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №329-VІІ (Додається).

СЛУХАЛИ: 10. Про внесення змін, розірвання, поновлення (подовження) договорів оренди землі.

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ВИСТУПИЛИ: Волошина Г.І. - секретар міської ради, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 21, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №330-VІІ (Додається).

СЛУХАЛИ: 11. Про надання дозволу на розробку схеми (комплексної схеми) розміщення тимчасових споруд для провадження  підприємницької діяльності  в м. Подільськ.

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ВИСТУПИЛИ: Волошина Г.І. - секретар міської ради, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 21, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №331-VІІ (Додається).

СЛУХАЛИ: 12. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей з балансу комунального виробничо-експлуатаційного підприємства “Подільськводоканал”.

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

ВИСТУПИЛИ: Волошина Г.І. - секретар міської ради, запропонувала, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 21, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №332-VІІ (Додається).

Секретар міської ради Волошина Г.І. закрила сесію.

(Звучить Державний Гімн України)

Секретар міської ради                                       Г.І. Волошина

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Двадцять четвертої сесії Подільської міської ради

VІІ скликання

10 година ранку                                                                                          Актовий зал міської ради

26 липня 2017 року                                                                                           просп. Шевченка, 10

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.07. 2016 року №157 -VII.

Доповідач: Понепалюк Т.С. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

2. Про внесення змін до Положення про Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Подільської міської ради.

Доповідач:Понепалюк Т.С. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

3. Про внесення змін та доповнень до  рішення Подільської міської ради від 21.12.2016 року 219-VІІ  “Про бюджет м. Подільська на 2017 рік”.

Доповідач: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління

4. Про внесення змін до рішень Подільської міської ради.

Доповідач: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління

5. Про внесення доповнень до рішення Котовської міської ради від  23.10.2013 року №462-VI «Про затвердження міської Програми протидії злочинності та посилення громадської безпеки «Безпечне місто» на 2013-2017 р.р.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

6. Про  внесення змін, скасування рішень виконавчого комітету та Подільської міської ради.   

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

7. Про затвердження актів визначення порядку та розміру відшкодування збитків за тимчасове зайняття земельних ділянок м. Подільськ.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

8. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність, оренду та в постійне користування.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

9. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

10. Про внесення змін, розірвання, поновлення (подовження) договорів оренди землі.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

11. Про надання дозволу на розробку схеми (комплексної схеми) розміщення тимчасових споруд для провадження  підприємницької діяльності  в м. Подільськ.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

12. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей з балансу комунального виробничо-експлуатаційного підприємства “Подільськводоканал”.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

 

  

     Р Е Г Л А М Е Н Т

РОБОТИ ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТОЇ СЕСІЇ

ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  VІІ СКЛИКАННЯ

10 година ранку                                                                                      Актовий зал міської ради

26 липня 2017 року                                                                                 просп. Шевченка, 10

 

  


СПИСОК

депутатів присутніх на пленарному засіданні двадцять четвертої сесії

Подільської міської ради VІІ скликання

 

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

2

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

3

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

4

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

5

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

6

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

7

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

8

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

9

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

10

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

11

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

12

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

13

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

14

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

15

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

16

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

17

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

18

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

19

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

20

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

21

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

 

 

 

СПИСОК

депутатів відсутніх на пленарному засіданні двадцять четвертої сесії

Подільської міської ради VІІ скликання

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

1

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

2

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

3

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

4

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

5

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

6

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

7

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

8

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

9

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

10

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

11

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

12

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

13

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

Кількість присутніх на засіданні представників територіальної громади м.Подільська  - 25  осіб.


Результати голосування на пленарному засіданні

двадцять четвертої сесії  Подільської  міської  ради  сьомого  скликання

 

26.07.2017р.

 

Питання порядку денного

Рішення

За

Проти

Утрима-

лось

Не голосували

1.

Про внесення змін до рішення міської ради від 20.07. 2016 року №157 -VII.

Прийнято

21

0

0

0

2.

Про внесення змін до Положення про Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Подільської міської ради.

Прийнято

20

0

0

1

3.

Про внесення змін та доповнень до  рішення Подільської міської ради від 21.12.2016 року 219-VІІ  “Про бюджет м. Подільська на 2017 рік”.

Прийнято

21

0

0

0

4.

Про внесення змін до рішень Подільської міської ради.

Прийнято

20

0

0

1

5.

Про внесення доповнень до рішення Котовської міської ради від  23.10.2013 року №462-VI «Про затвердження міської Програми протидії злочинності та посилення громадської безпеки «Безпечне місто» на 2013-2017 р.р.”.

Прийнято

21

0

0

0

6.

Про  внесення змін, скасування рішень виконавчого комітету та Подільської міської ради.

Прийнято

21

0

0

0

7.

Про затвердження актів визначення порядку та розміру відшкодування збитків за тимчасове зайняття земельних ділянок м. Подільськ.

Прийнято

21

0

0

0

8.

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність, оренду та в постійне користування.

Прийнято

19

0

0

2

9.

Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою.

Прийнято

20

0

0

1

10.

Про внесення змін, розірвання, поновлення (подовження) договорів оренди землі.

Прийнято

21

0

0

0

11.

Про надання дозволу на розробку схеми (комплексної схеми) розміщення тимчасових споруд для провадження  підприємницької діяльності  в м. Подільськ.

Прийнято

21

0

0

0

12.

Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей з балансу комунального виробничо-експлуатаційного підприємства “Подільськводоканал”.

Прийнято

21

0

0

0

 

ВІДКРИТЕ ГОЛОСУВАННЯ

Пленарне засідання двадцять четвертої сесії  Подільської міської ради

сьомого скликання

 

26.07.2017р.

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 20.07. 2016 року №157 -VII.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

відсутній

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

За

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

відсутній

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

відсутній

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

відсутній

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

відсутній

2. Про внесення змін до Положення про Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Подільської міської ради.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

відсутній

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Не голосував

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

відсутній

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

відсутній

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

відсутній

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

відсутній

3. Про внесення змін та доповнень до  рішення Подільської міської ради від 21.12.2016 року 219-VІІ  “Про бюджет м. Подільська на 2017 рік”.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

відсутній

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

За

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

відсутній

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

відсутній

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

відсутній

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

відсутній

4. Про внесення змін до рішень Подільської міської ради.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

відсутній

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Не голосував

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

відсутній

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

відсутній

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

відсутній

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

відсутній

5. Про внесення доповнень до рішення Котовської міської ради від  23.10.2013 року №462-VI «Про затвердження міської Програми протидії злочинності та посилення громадської безпеки «Безпечне місто» на 2013-2017 р.р.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

відсутній

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

За

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

відсутній

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

відсутній

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

відсутній

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

відсутній

6. Про  внесення змін, скасування рішень виконавчого комітету та Подільської міської ради.   

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

відсутній

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

За

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

відсутній

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

відсутній

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

відсутній

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

відсутній

7. Про затвердження актів визначення порядку та розміру відшкодування збитків за тимчасове зайняття земельних ділянок м. Подільськ.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

відсутній

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

За

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

відсутній

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

відсутній

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

відсутній

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

відсутній

8. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність, оренду та в постійне користування.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

відсутній

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

Не голосував

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Не голосував

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

відсутній

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

відсутній

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

відсутній

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

відсутній

9. Про надання дозволу на розробку документації із землеустрою.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

відсутній

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Не голосував

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

відсутній

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

відсутній

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

відсутній

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

відсутній

10. Про внесення змін, розірвання, поновлення (подовження) договорів оренди землі.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

відсутній

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

За

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

відсутній

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

відсутній

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

відсутній

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

відсутній

11. Про надання дозволу на розробку схеми (комплексної схеми) розміщення тимчасових споруд для провадження  підприємницької діяльності  в м. Подільськ.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

відсутній

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

За

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

відсутній

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

відсутній

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

відсутній

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

відсутній

12. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей з балансу комунального виробничо-експлуатаційного підприємства “Подільськводоканал”.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

відсутній

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

За

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

відсутній

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

відсутня

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

відсутній

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

відсутній

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

відсутній

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

відсутній

 

Перегляди: 186