Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Протоколи Створено: П'ятниця, 28 квітня 2017 Останнє оновлення: П'ятниця, 28 квітня 2017 Опубліковано: П'ятниця, 28 квітня 2017 Автор: Відділ з питань організаційно-кадрової роботи

П Р О Т О К О Л

пленарного засідання ДВАДЦЯТЬ ПЕРШОї сесії

подільської міської ради VІІ скликання

10.00-10.47 годин

26 квітня 2017 року

Просп. Шевченка, 10

Зала засідань

 

На початок роботи сесії зареєструвалися 26 депутатів.

 

Кворум, необхідний для роботи сесії, є.

 

Сесію відкриває і веде міський голова А.П. Іванов

Міський голова Іванов А.П.: Загальний склад міської ради складає 34 депутати, присутні 26. Хто за те, щоби почати роботу сесії, прошу голосувати.

Проведено голосування про початок роботи двадцять першої сесії Подільської міської ради VII скликання.

Підсумки голосування: за - 26; проти - 0; утрималось — 0.

Двадцять перша сесія Подільської міської ради відкрита.

 

(Звучить Державний Гімн України)

Головуючий запропонував депутатам розглянути порядок денний сесії та регламент роботи сесії.

Головуючий проінформував депутатів, що найдійшло два депутатських запити від депутатів Бубнова О.В., Янчевського О.І.

Секретар міської ради Волошина Г.І. зачитала запит депутата Бубнова О.В.

Виступили: Плахотний О.А. - депутат міської ради (виступ за відеостенограмою).

(Зареєструвалась депутат Кулик Н.А.)

Головуючий запропонував включити розгляд депутатського запиту до порядку денного.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 0, проти — 26, утрималось — 1, не голосувало — 0. Пропозиція не підтримана.

Секретар міської ради Волошина Г.І. зачитала запит депутата Янчевського О.І.

Виступили: Плахотний О.А. - депутат міської ради (виступ за відеостенограмою).

Головуючий запропонував включити розгляд депутатського запиту до порядку денного.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 10, проти — 14, утрималось — 3, не голосувало — 0. Пропозиція не підтримана.

Головуючий запропонував депутатам проголосувати за порядок денний та регламент роботи сесії.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за - 27; проти - 0; утрималось — 0.

Порядок денний та регламент роботи двадцять першої сесії Подільської міської ради VII скликання прийнято (додаються).

ПОЧИНАЄТЬСЯ РОЗГЛЯД ПИТАНЬ

ПОРЯДКУ ДЕННОГО СЕСІЇ

1. Про затвердження звіту «Про виконання бюджету м.Подільська за І квартал 2017 року.

ДОПОВІЛА: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 27, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №276-VІІ (Додається).

2. Про  внесення змін та доповнень  до  рішення Подільської міської ради від 21.12.2016 року №219-VІІ  “Про бюджет м. Подільська на 2017 рік”.

ДОПОВІЛА: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 27, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №277-VІІ (Додається).

3. Про внесення доповнень до рішення Подільської міської ради від 30.11.2016р. №217-VІІ «Про встановлення пільг зі сплати земельного податку».

ДОПОВІЛА: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 27, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №278-VІІ (Додається).

4. Про реорганізацію відділів та управлінь Подільської міської ради.

ДОПОВІЛА: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 27, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №279-VІІ (Додається).

5. Про внесення змін, доповнень до структури виконавчих органів ради.

ДОПОВІЛА: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 27, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №280-VІІ (Додається).

(Залишив залу засідань депутат Янчевський О.І.)

6. Про реорганізацію навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа 1 ступення-гімназія” Одеської області в гімназію м.Подільська Одеської області”.

ДОПОВІЛА: Понепалюк Т.С. - перший заступник міського голови з питаьн діяльності виконавчих органів ради.

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 26, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №281-VІІ (Додається).

7. Про створення комунального закладу “Центр надання соціальних послуг “РОДИНА”.

ДОПОВІЛА: Понепалюк Т.С. - перший заступник міського голови з питаьн діяльності виконавчих органів ради.

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 26, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №282-VІІ (Додається).

8. Про створення комунальної установи “Центр дитячої та юнацької творчості м.Подільська Одеської області”.

ДОПОВІЛА: Понепалюк Т.С. - перший заступник міського голови з питаьн діяльності виконавчих органів ради.

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 26, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №283-VІІ (Додається).

9. Про  внесення змін та доповнень до рішення Котовської міської ради від 25.02.2015 р. №672-VІ “Про затвердження міської програми оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків на 2015-2020 роки”.

ДОПОВІЛА: Понепалюк Т.С. - перший заступник міського голови з питаьн діяльності виконавчих органів ради.

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 26, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №284-VІІ (Додається).

10. Про  внесення доповнень до рішення Подільської міської ради 22.02.2017 року №252-VІІ «Про затвердеження міської програми розвитку футболу в м.Подільську на 2017-2020 року.

ДОПОВІЛА: Понепалюк Т.С. - перший заступник міського голови з питаьн діяльності виконавчих органів ради.

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 25, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 1. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №285-VІІ (Додається).

11. Про внесення змін та доповнень до рішення Подільської міської ради.

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питаьн діяльності виконавчих органів ради.

ВИСТУПИЛИ: депутати міської ради — Перепелиця О.П., Таранчук В.Ю., Гордус В.О., Колесник В.Г. (виступи за відеостенограмою).

Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 23, проти — 3, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №286-VІІ (Додається).

12. Про внесення змін до рішення Подільської міської ради «Про затвердження програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки м. Подільськ Одеської області на 2014 – 2017 роки».

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питаьн діяльності виконавчих органів ради.

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 26, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №287-VІІ (Додається).

13. Про  внесення змін, скасування рішень виконавчого комітету та Подільської міської ради.

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питаьн діяльності виконавчих органів ради.

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 26, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №288-VІІ (Додається).

14. Про затвердження актів визначення порядку та розміру відшкодування збитків за тимчасове зайняття земельних ділянок м. Подільськ.

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питаьн діяльності виконавчих органів ради.

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 26, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №289-VІІ (Додається).

15. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність, оренду та в постійне користування.

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питаьн діяльності виконавчих органів ради, проінформував, що профільна депутатська комісія рекомендувала в пункті 2.6 проекту рішення внести зміни “надати на 5 років”.

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування за взяття проекту рішення за основу.

Проведено голосування за взяття проекту рішення за основу. Підсумки голосування: за — 26, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Проект рішення взято за основу.

Головуючий запропонував перейти до голосування за пропозицію постійної комісії.

Проведено голосування за пропозицію постійної комісії. Підсумки голосування: за — 26, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Пропозиція прийнята.

Головуючий запропонував перейти до голосування за проект рішення в цілому.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 26, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №290-VІІ (Додається).

16. Про  надання  дозволу   на   розробку  документації із землеустрою.

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питаьн діяльності виконавчих органів ради.

ВИСТУПИЛИ: Фомін А.Г. - депутат міської ради проінформував присутніх про наявність конфлікту інтересів — особисту заінтересованість в прийнятті проекту рішення та що не буде голосувати за проект.

Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 25, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 1. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №291-VІІ (Додається).

17. Про внесення змін, розірвання, поновлення (подовження) договорів оренди землі.

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питаьн діяльності виконавчих органів ради.

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 26, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №292-VІІ (Додається).

18. Про припинення права користування земельною ділнкою.

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питаьн діяльності виконавчих органів ради.

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 26, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 0. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №293-VІІ (Додається).

19. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка перебуває в довгостроковій оренді.

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питаьн діяльності виконавчих органів ради.

ВИСТУПИЛИ: Сухіна О.І. - депутат міської ради проінформував присутніх про наявність конфлікту інтересів — особисту заінтересованість в прийнятті проекту рішення та що не буде голосувати за проект.

Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 25, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 1. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №294-VІІ (Додається).

20. Про надання дозволу на розробку схеми (комплексної схеми) розміщення тимчасових споруд для провадження  підприємницької діяльності  в м. Подільськ.

ДОПОВІВ: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питаьн діяльності виконавчих органів ради.

ВИСТУПИЛИ: Іванов А.П. - міський голова, питання розглядалося на постійній комісії, спільному засіданні комісій, запропонував, якщо питань немає, перейти до голосування.

Проведено голосування. Підсумки голосування: за — 25, проти — 0, утрималось — 0, не голосувало — 1. Рішення прийнято в цілому.

ВИРІШИЛИ: Рішення №295-VІІ (Додається).

Міський голова ІВАНОВ А.П. закрив сесію.

(Звучить Державний Гімн України)

Міський голова                                       А. П. ІВАНОВ


ПОРЯДОК ДЕННИЙ

Двадцять першої сесії Подільської міської ради

VІІ скликання

10 година ранку                                                                                          Актовий зал міської ради

26 квітня 2017 року                                                                                           просп. Шевченка, 10

1. Про затвердження звіту «Про виконання бюджету м.Подільська за 1 квартал 2017 року.

Доповідач: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління

2. Про  внесення змін та доповнень  до  рішення Подільської міської ради від 21.12.2016 року №219-VІІ  “Про бюджет м. Подільська на 2017 рік”.

Доповідач: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління

3. Про внесення доповнень до рішення Подільської міської ради від 30.11.2016р. №217-VІІ «Про встановлення пільг зі сплати земельного податку».

Доповідач: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління

4. Про реорганізацію відділів та управлінь Подільської міської ради.

Доповідач: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління

5. Про внесення змін, доповнень до структури виконавчих органів ради.

Доповідач: Музичук О.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - начальник фінансового управління

6. Про реорганізацію навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа 1 ступення-гімназія” Одеської області в гімназію м.Подільська Одеської області”.

Доповідач: Понепалюк Т.С. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

7. Про створення комунального закладу “Центр надання соціальних послуг “РОДИНА”.

Доповідач: Понепалюк Т.С. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

8. Про створення комунальної установи “Центр дитячої та юнацької творчості м.Подільська Одеської області”.

Доповідач: Понепалюк Т.С. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

9. Про  внесення змін та доповнень до рішення Котовської міської ради від 25.02.2015 р. №672-VІ “Про затвердження міської програми оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків на 2015-2020 роки”.

Доповідач: Понепалюк Т.С. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

10. Про  внесення доповнень до рішення Подільської міської ради 22.02.2017 року №252-VІІ «Про затвердеження міської програми розвитку футболу в м.Подільську на 2017-2020 року.

Доповідач: Понепалюк Т.С. - перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

11. Про внесення змін та доповнень до рішення Подільської міської ради .

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

12. Про внесення змін до рішення Подільської міської ради «Про затвердження програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки м. Подільськ Одеської області на 2014 – 2017 роки».

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

13. Про  внесення змін, скасування рішень виконавчого комітету та Подільської міської ради.   

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

14. Про затвердження актів визначення порядку та розміру відшкодування збитків за тимчасове зайняття земельних ділянок м. Подільськ.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

15. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність, оренду та в постійне користування.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

16. Про  надання  дозволу   на   розробку  документації із землеустрою.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

17. Про внесення змін, розірвання, поновлення (подовження) договорів оренди землі.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

18. Про припинення права користування земельною ділнкою.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

19. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка перебуває в  довгостроковій оренді.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

20. Про надання дозволу на розробку схеми (комплексної схеми) розміщення тимчасових споруд для провадження  підприємницької діяльності  в м. Подільськ.

Доповідач: Корчовий А.В. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

     Р Е Г Л А М Е Н Т

РОБОТИ ДВАДЦЯТОЇ ПЕРШОЇ СЕСІЇ

ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  VІІ СКЛИКАННЯ

10 година ранку                                                                                      Актовий зал міської ради

26 квітня 2017 року                                                                                 просп. Шевченка, 10

 

  

1. Для доповіді з першого питання порядку денного до 20 хвилин.

2. Для інформування з інших питань порядку денного по 10 хвилин.

СПИСОК

депутатів присутніх на пленарному засіданні двадцять першої сесії

Подільської міської ради VІІ скликання

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

2

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

3

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

4

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

5

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

6

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

7

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

8

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

9

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

10

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

11

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

12

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

13

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

14

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

15

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

16

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

17

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

18

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

19

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

20

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

21

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

22

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

23

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

24

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

25

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

26

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

27

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

СПИСОК

депутатів відсутніх на пленарному засіданні двадцять першої сесії

Подільської міської ради VІІ скликання

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

1

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

2

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

3

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

4

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

5

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

6

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

7

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Кількість присутніх на засіданні представників територіальної громади м.Подільська  - 27  осіб.


Результати голосування на пленарному засіданні

двадцять першої сесії  Подільської  міської  ради  сьомого  скликання

 

 

26.04.2017р.

 

Питання порядку денного

Рішення

За

Проти

Утрима-

лось

Не голосували

1.

Про затвердження звіту «Про виконання бюджету м.Подільська за 1 квартал 2017 року.

Прийнято

27

0

0

0

2.

Про  внесення змін та доповнень  до  рішення Подільської міської ради від 21.12.2016 року № 219-VІІ  “Про бюджет м. Подільська на 2017 рік”.

Прийнято

27

0

0

0

3.

Про внесення доповнень до рішення Подільської міської ради від 30.11.2016р. №217-УІІ «Про встановлення пільг зі сплати земельного податку».

Прийнято

27

0

0

0

4.

Про реорганізацію відділів та управлінь Подільської міської ради.

Прийнято

27

0

0

0

5.

Про внесення змін, доповнень до структури виконавчих органів ради.

Прийнято

27

0

0

0

6.

Про реорганізацію навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа 1 ступення-гімназія” Одеської області в гімназію м.Подільська Одеської області”.

Прийнято

26

0

0

0

7.

Про створення комунального закладу “Центр надання соціальних послуг “РОДИНА”.

Прийнято

26

0

0

0

8.

Про створення комунальної установи “Центр дитячої та юнацької творчості м.Подільська Одеської області”.

Прийнято

26

0

0

0

9.

Про  внесення змін та доповнень до рішення Котовської міської ради від 25.02.2015 р. №672-VІ “Про затвердження міської програми оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків на 2015-2020 роки”.

Прийнято

26

0

0

0

10.

Про  внесення доповнень до рішення Подільської міської ради 22.02.2017 року №252-VІІ «Про затвердеження міської програми розвитку футболу в м.Подільську на 2017-2020 року.

Прийнято

25

0

0

1

11.

Про внесення змін та доповнень до рішення Подільської міської ради.

Прийнято

23

3

0

0

12.

Про внесення змін до рішення Подільської міської ради «Про затвердження програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки м. Подільськ Одеської області на 2014 – 2017 роки».

Прийнято

26

0

0

0

13.

Про  внесення змін, скасування рішень виконавчого комітету та Подільської міської ради.

Прийнято

26

0

0

0

14.

Про затвердження актів визначення порядку та розміру відшкодування збитків за тимчасове зайняття земельних ділянок м. Подільськ.

Прийнято

26

0

0

0

15.

Про затвердження  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність, оренду та в постійне користування.

Прийнято

26

0

0

0

16.

Про надання дозволу на розробку  документації із землеустрою.

Прийнято

25

0

0

1

17.

Про внесення змін, розірвання, поновлення (подовження) договорів оренди землі.

Прийнято

26

0

0

0

18.

Про припинення права користування земельною ділнкою.

Прийнято

26

0

0

0

19.

Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, яка перебуває в  довгостроковій оренді.

Прийнято

25

0

0

1

20.

Про надання дозволу на розробку схеми (комплексної схеми) розміщення тимчасових споруд для провадження  підприємницької діяльності  в м. Подільськ.

Прийнято

25

0

0

1

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВІДКРИТЕ ГОЛОСУВАННЯ

Пленарне засідання двадцять першої сесії  Подільської міської ради

сьомого скликання

 

26.04.2017р.

1. Про затвердження звіту «Про виконання бюджету м.Подільська за 1 квартал 2017 року.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

За

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

Відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

За

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

За

2. Про  внесення змін та доповнень  до  рішення Подільської міської ради від 21.12.2016 року № 219-VІІ  “Про бюджет м. Подільська на 2017 рік”.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

За

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

Відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

За

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

За

3. Про внесення доповнень до рішення Подільської міської ради від 30.11.2016р. №217-УІІ «Про встановлення пільг зі сплати земельного податку».

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

За

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

Відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

За

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

За

4. Про реорганізацію відділів та управлінь Подільської міської ради.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

За

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

Відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

За

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

За

5. Про внесення змін, доповнень до структури виконавчих органів ради.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

За

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

Відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

За

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

За

6. Про реорганізацію навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа 1 ступення-гімназія” Одеської області в гімназію м.Подільська Одеської області”.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

За

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

Відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

За

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

Відсутній

7. Про створення комунального закладу “Центр надання соціальних послуг “РОДИНА”.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

За

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

Відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

За

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

Відсутній

8. Про створення комунальної установи “Центр дитячої та юнацької творчості м.Подільська Одеської області”.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

За

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

Відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

За

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

Відсутній

9. Про  внесення змін та доповнень до рішення Котовської міської ради від 25.02.2015 р. №672-VІ “Про затвердження міської програми оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків на 2015-2020 роки”.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

За

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

Відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

За

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

Відсутній

10. Про внесення доповнень до рішення Подільської міської ради 22.02.2017 року №252-VІІ «Про затвердеження міської програми розвитку футболу в м.Подільську на 2017-2020 року.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

Не голосувала

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

Відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

За

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

Відсутній

11. Про внесення змін та доповнень до рішення Подільської міської ради .

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

Проти

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

За

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

Відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

Проти

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

Проти

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

Відсутній

12. Про внесення змін до рішення Подільської міської ради «Про затвердження програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки м. Подільськ Одеської області на 2014 – 2017 роки».

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

За

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

Відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

За

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

Відсутній

13. Про  внесення змін, скасування рішень виконавчого комітету та Подільської міської ради.   

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

За

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

Відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

За

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

Відсутній

14. Про затвердження актів визначення порядку та розміру відшкодування збитків за тимчасове зайняття земельних ділянок м. Подільськ.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

За

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

Відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

За

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

Відсутній

15. Про затвердження  проектів землеустрою щодо відведення  земельних ділянок та технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність, оренду та в постійне користування.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

За

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

Відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

За

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

Відсутній

16. Про  надання  дозволу   на   розробку  документації із землеустрою.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

За

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

Відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

За

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

Не голосував

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

Відсутній

17. Про внесення змін, розірвання, поновлення (подовження) договорів оренди землі.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»

Відсутній

4

Власюк Наталія Миколаївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

5

Волошина Галина Іванівна

  «Відродження»

За

6

Гембалін Сергій Олександрович

   «Солідарність»

За

7

Гордус Володимир Олександрович

«Відродження»

За

8

Гумен Марина Сергіївна

«Опозиційний блок»

Відсутня

9

Іванюк Сергій Володимирович

«Відродження»

За

10

Катеренчук Володимир Миколайович

«Опозиційний блок»

Відсутній

11

Колесник Володимир Григорович

«Опозиційний блок»

За

12

Крушельницька Наталя Віталіївна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

13

Кулик Наталія Анатоліївна

«Опозиційний блок»

За

14

Матвєєв Юрій Анатолійович

«УКРОП»

За

15

Мельник Петро Єфимович

«Відродження»

За

16

Митко Марина Миколаївна

«Опозиційний блок»

За

17

Панюшкевич Лариса Володимирівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

18

Перепелиця Олександр Петрович

  «Солідарність»

За

19

Перлей Валентин Степанович

  «Солідарність»

За

20

Петренко Олег Олексійович

  «Солідарність»

Відсутній

21

Пешат Олександр Михайлович

«Наш край»

За

22

Плахотний Олександр Анатолійович

«Відродження»

За

23

Понепалюк Валерій Васильович

  «Солідарність»

За

24

Поповський Анатолій Миколайович

  «Батьківщина»

За

25

Ремесник Олена Іванівна

«Опозиційний блок»

Відсутня

26

Сторожук Олександр Олександрович

  «Батьківщина»

За

27

Сухіна Олег Михайлович

  «Солідарність»

За

28

Таранчук Володимир Юхимович

«Наш край»

За

29

Топало Анатолій Михайлович

  «Батьківщина»

За

30

Фомін Анатолій Григорович

«УКРОП»

За

31

Цуркан Тетяна Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

За

32

Шаповал Борис Дмитрович

«Відродження»

За

33

Якубовська  Наталія  Степанівна

  «Солідарність»

За

34

Янчевський Олег Іванович

  «Солідарність»

Відсутній

18. Про припинення права користування земельною ділнкою.

Рішення ухвалює більшість від загального складу.

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові депутата

Партійність

Вибір

1

Балабанов Олексій Володимирович

«Наш край»

За

2

Бондар Тарас Георгійович

«Опозиційний блок»

Відсутній

3

Бубнов Олександр Вікторович

«Опозиційний блок»