ЗАСІДАННЯ
ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
30 травня 2019 року проспект Шевченка, 2
14.00 – 15.00 Про роботу служби у справах дітей Подільської міської ради в 2018- 2019 році.
Доповідач: Єфімова А.В. - начальник служби у справах дітей.
Готує довідку, проект рішення та співдоповідає: Агєєва Т.С.- перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради
З доповідями запрошуються:
Бешлега І.В. - начальник Подільського міськрайонного відділу з питань пробації;
Добрянська Н.В. - начальник управління освіти, сім'ї, молоді та спорту;
Кушнір Н.В. - директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я;
Коломейчук І.К. -директор міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді;
Жуковський О.В. - головний лікар КНП «Подільської міської лікарні Подільської міської ради»;
Дворачук С.Є. - головний лікар КНП «Центру первинної медико-санітарної допомоги Подільської
міської ради»;
Піщанський М.Г.- начальник ВП ГУНП України в Одеській області;
Цобенко В.В. - директор соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей позбавлених
батьківського піклування.
На засідання виконавчого комітету запрошені:
Якубовська Н.С. - голова постійної комісії з соціальних питань, охорони здоров’я та освіти
у такому складі
Вихованець М.О. - редактор газети «Слово и дело»;
Гончарова С.Г. - директор Подільського ефірного телебачення;
Яроцький А.А. - редактор газети «Эхо недели».
15.00-15.30. Розбір заяв громадян
Доповідають:Тінкован Р.Д.
Табан Т.І.
Посадовим особам, які виносять на розгляд виконкому питання порядку денного засідання виконкому забезпечити виконання п.3 ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» в частині публікації на офіційному сайті міста (веб - система доступу до публічної інформації) проектів рішень не пізніш як за 20 робочих днів (до 10.05.2019 р.) до дати їх розгляду з метою прийняття.
Міський голова А.П. Іванов
Р/р: 1) члени виконкому – Агєєва Т.С., Корчовий А.В., Музичук О.В., Волошина Г.І., Гнатенко А.Ф., Добрянська Н.В..,Жуковський О.В., Бацура С.Ю., Мазур М.В., Піщанський М.Г., Чистяк Ю.О., Коваль С.О., Палатніков С.О., Швець О.А., Чуприна О.В.
2) запрошені з доповідями: Бешлега І.В, Кушнір Н.В. , Дворачук С.Є.,Цобенко В.В.
3)запрошені на засідання виконавчогок комітету: Гончарова С.Г., Вихованець М.О., Яроцький А.А., Захаров Я.В..
4) Табан Т.І.,Тінкован Р.Д., Шалашний О.В.
Перегляди: 609