Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Повідомлення, оголошення Створено: Четвер, 10 січня 2019 Останнє оновлення: Четвер, 10 січня 2019 Опубліковано: Четвер, 10 січня 2019 Автор: Відділ організаційно-кадрової роботи Подільської міської ради, Олександр Шалашний

Увага388 n

Національний конкурс «Благодійна Україна»

До уваги громадськості міста, закладів гуманітарної та соціальної сфери – отримувачів благодійної допомоги та безпосередньо благодійників, волонтерів!

Асоціація благодійників України інформує про проведення Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2018» та регіонального конкурсу «Благодійна Одещина - 2018».

Національний конкурс «Благодійна Україна» - це єдиний діючий загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик. Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За його підсумком переможців відзначають унікальною нагородою - бурштиновим «Ангелом добра».

Цьогоріч переможців визначатимуть в 16-тьох основних, 3-х індивідуальних та 4-х спеціальних номінаціях. У кожній із вищезазначених номінацій визначатиметься по три лауреати конкурсу, переможці будуть оголошені на церемонії нагородження «Благодійна Одещина - 2018» в Одесі та на церемонії нагородження «Благодійна Україна - 2018» у Києві. Церемонії нагородження пройдуть навесні 2019 року.

Головою Національної експертної ради є Марина Криса, Президент Всеукраїнського благодійного фонду «Приятелі дітей». До Наглядової ради конкурсу входять співачка, мисткиня, журналіст і громадська діячка Анжеліка Рудницька (голова Наглядової ради), лідер гурту «Мандри» Сергій Фоменко, директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович, фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя, акторка та волонтер Ірма Вітовська; засновниця ГО «Міжнародний альянс братської допомоги» волонтер Вікторія Воронович та Народна артистка України, депутат Верховної Ради України, волонтер Оксана Білозір.

Останній термін подання заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна - 2018» - 15 березня 2019 року.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати на його офіційному сайті www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті конкурсу за тел. (067) 16-404-11, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

З повагою,

відділ організаційно-кадрової роботи Подільської міської ради,

Олександр Шалашний

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 167