Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Повідомлення, оголошення Створено: Вівторок, 27 серпня 2019 Останнє оновлення: Вівторок, 27 серпня 2019 Опубліковано: Вівторок, 27 серпня 2019 Автор: Заступник міського голови – Начальник фінансового управління О.В.Музичук

Виконавчий комітет Подільської міської ради оголошує конкурс по визначенню підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу.

  Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах підприємства (організації), яке спроможне забезпечити належну якість організації і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.  

  Умови конкурсу:

  У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», а також умовам проведення відповідного конкурсу. Крім того, підприємства (організації), які мають фахівців у галузі автомобільного транспорту, матеріальні ресурси та технології, досвід роботи не менш як три роки з питань організації пасажирських перевезень.

Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Для участі в конкурсі претендент подає такі документи:

- заяву про участь у конкурсі у довільній формі;

- копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;

- копію статуту (положення);

- довідки з податкової інспекції про відсутність заборгованості з податкових платежів та відрахувань до державних цільових фондів;

- довідку про стан заборгованості із виплати заробітної плати за підписом керівника та головного бухгалтера;

- копію договору оренди чи свідоцтва про право власності на приміщення;

- довідку, про наявність матеріально-технічного та програмного забезпечення в довільній формі за підписом керівника;

- довідку, яка підтверджує відповідність та наявність кваліфікованих фахівців у галузі пасажирського автомобільного транспорту та досвіду роботи претендента не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень в довільній формі за підписом керівника;

- розрахунок собівартості витрат, пов'язаних з підготовкою матеріалів для проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території міста Подільська з урахуванням п.60 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081.

Документи на конкурс подаються у письмовій формі за підписом уповноваженої особи та скріплюються печаткою підприємства (організації) - претендента. Претендент несе персональну відповідальність за достовірність наданої інформації.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі 16.09.2019 р.

Документи для участі у конкурсі подаються до управління економічного розвитку Подільської міської ради за адресою: вул. Соборна. 85, Подільськ, 66300.

Документи підприємств (організацій) які надійшли до конкурсного комітету пізніше встановленого терміну не розглядаються.

Конкурс відбудеться 1 жовтня 2019 року о 14-00 за адресою: вул. Соборна, 85, м. Подільськ, 66300.

Додаткову інформацію можна отримати за тел.(04862) 2-69-07.                                                                                

Заступник міського голови

з питань діяльності

виконавчих органів ради -

начальник фінансового управління

Подільської міської ради                                                                       О.В. Музичук

 

Вик. Кошетар М.К.                                                                                                                                  тел. 2-69-07  

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 132