Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Повідомлення, оголошення Створено: Четвер, 02 січня 2020 Останнє оновлення: Четвер, 02 січня 2020 Опубліковано: Четвер, 02 січня 2020 Автор: Фінансове управління Подільської міської ради

До уваги платників податків!

З 03 січня 2020 року розпочнеться зарахування платежів

на нові бюджетні рахунки

 

Головне управлення ДПС в Одеській області повідомляє, що починаючи з 01 січня 2020 року вводяться в дію рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів.

Звертаємо увагу, що зарахування платежів на нові бюджетні рахунки розпочнеться з 03.01.2020 року.

Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на субсайті Територіальні органи ДПС в Одеській області офіційного вебпорталу ДПС (у рубриці «Бюджетні рахунки») та Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві.

Рахунки відкриті Державною казначейською службою України відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203 (зі змінами), та на виконання вимог Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», Бюджетного кодексу України, наказу Міністерства фінансів України від 14.01.2011 № 11 «Про бюджетну класифікацію» (зі змінами).

Рахунки для платників Одеської області

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить
Перегляди: 146