Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Повідомлення, оголошення Створено: П'ятниця, 22 вересня 2017 Останнє оновлення: П'ятниця, 22 вересня 2017 Опубліковано: П'ятниця, 22 вересня 2017 Автор: Начальник управління соціального захисту начелення І.К. Коломейчук

bez-imeni-2

Управління соціального захисту населення

Подільської міської ради  інформує:

УВАГА! Прийом заяв на виплату частини  невикористаної суми субсидії, яка надавалася на опалення будинку (квартири) природним газом або електроенергією, продовжено до 1 листопада 2017 року

        Кабінет Міністрів України 13.09.2017 року прийняв Постанову «Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», якою  встановлено термін подачі заяв на виплату зекономлених частин субсидій до 1 листопада цього року, якщо така заява не була подана до 1 вересня через незалежні від одержувача причини. Це допоможе громадянам реалізувати своє законне право на отримання виплат.

       Крім цього, постановою врегульовується питання впливу заборгованості на рішення про перепризначення субсидій на наступний опалювальний період. Так, на сьогодні, субсидія не призначається на наступний період за наявності простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг, поки така заборгованість не буде погашена або укладено договір про її реструктуризацію.

       Проте існують непоодинокі випадки, коли громадяни оскаржують у судовому порядку виставлену надавачем послуги суму заборгованості, тому відмовляються сплачувати відповідні кошти та укладати договір реструктуризації.

       Постановою встановлюється, що до винесення рішення суду по суті розмір заборгованості, що оскаржується, не береться до уваги, а субсидія перепризначається на наступний опалювальний період.

  Отже, просимо усіх, хто ще не скористався свої правом на монетизацію субсидії терміново звернутися до Приймальні управління соціального захисту населення!  Телефон для довідок: (04862) 2-35-01.

  Начальник управління                                       І.К. Коломейчук

18.09.2017 року

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 116