Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Повідомлення, оголошення Створено: Четвер, 05 жовтня 2017 Останнє оновлення: Четвер, 05 жовтня 2017 Опубліковано: Четвер, 05 жовтня 2017 Автор: Військовий комісар Подільського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник С.О.ПАЛАТНІКОВ

ВИТЯГ З НАКАЗУ

 ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА

 ПОДІЛЬСЬКОГО ОБ’ЄДНАНОГО МІСЬКОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ

«Про призов громадян України

на строкову військову службу восени 2017 року»

від 01.09.2017 року № 147

 

        

         1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України від 24.02.2017 р. № 44/2017 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян на строкову військову службу у 2017 році» з 01 жовтня 2017 року по 31 листопада 2017 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

         2. Явці на призовну дільницю підлягають усі юнаки міста Подільськ та Подільського району Одеської області 1999 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1990 – 1999 роках, у яких закінчилися відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

        3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: місто Подільськ, вулиця Велика Деповська,98 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до Подільського об’єднаного міського військового комісаріату до 01 жовтня 2017 року з документами, які посвідчують особу.      

         4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території міста Подільськ та Подільського району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися в районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

         5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від  їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх  на призовну дільницю.

         6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.

Військовий комісар

Подільського об’єднаного міського військового комісаріату

підполковник                                                                                                       С.О.ПАЛАТНІКОВ

 ________________________________________________________________________________

ЗГІДНО: Начальник відділення офіцерів запасу і кадрів

     майор                                                                                                О.Є.ПОЛІКАРПОВ

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 191