Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Повідомлення, оголошення Створено: П'ятниця, 17 листопада 2017 Останнє оновлення: П'ятниця, 17 листопада 2017 Опубліковано: П'ятниця, 17 листопада 2017 Автор: Заступник міського голови - начальник фінансового управління Подільської міської ради О.В. Музичук

bez-imeni-2

Виконавчий комітет Подільської міської ради оголошує конкурс по визначенню підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування.

            Метою проведення конкурсу є вибір на конкурсних засадах підприємства (організації), яке спроможне забезпечити належну якість організації і підготовки матеріалів для проведення засідань конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.  

            Умови конкурсу:

            У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», а також умовам проведення відповідного конкурсу. Крім того, підприємства (організації), які мають фахівців у галузі автомобільного транспорту, матеріальні ресурси та технології, досвід роботи не менш як три роки з питань організації пасажирських перевезень.

Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які надають послуги з перевезень, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників.

Для участі в конкурсі претендент подає такі документи:

- заяву на участь у конкурсі (в довільній формі);

- виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців;

- копію статуту (положення);

- копію свідоцтва про право власності або копію договору оренди приміщення для організації роботи (виконання функцій) робочого органу; 

- довідку підприємства (організації) стосовно наявності фахівців у галузі автомобільного транспорту та досвід роботи не менш як три роки з питань організації пасажирських перевезень;

- довідку, що підприємство (організація) не провадить діяльність на ринку транспортних послуг, пов’язану з перевезенням пасажирів та не представляє інтереси окремих автомобільних перевізників.

   Документи на конкурс подаються у письмовій формі за підписом уповноваженої особи та скріплюються печаткою підприємства (організації) — претендента. Претендент несе персональну відповідальність за достовірність наданої інформації. 

  Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі 07.12.2017 р.

Документи для участі у конкурсі подаються до виконавчого комітету Подільської міської ради (кабінет №10) щоденно в робочі дні з 8.00 год до 17 год 15 хв (обідня перерва з 12.00 до 13.00 год), за адресою проспект Шевченка, 2, м. Подільськ, 66300.

   Документи підприємств (організацій) які надійшли до конкурсного комітету пізніше встановленого терміну не розглядаються.

           Конкурс відбудеться 22 грудня 2017 року о 10-00 в приміщенні міськвиконкому (каб. №10) за адресою: пр-кт Шевченка, 2.

           Додаткову інформацію можна отримати за тел. (04862) 2-69-07.     

                                                                           

Заступник міського голови -

начальник фінансового управління

Подільської міської ради                                                                       О.В. Музичук

 

Вик. Плешко Т.І.                                                                                                                                        

Тел. 2-69-07

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 220