Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Повідомлення, оголошення Створено: Понеділок, 05 березня 2018 Останнє оновлення: Понеділок, 05 березня 2018 Опубліковано: Понеділок, 05 березня 2018 Автор: Керівник центру надання адміністративних послуг Подільської міської ради Є.А.Фоміна

Увага388 n

ОГОЛОШЕННЯ!

Про проведення конкурсів для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг

1.Організатор конкурсу.

1.1. Виконавчий комітет Подільської міської ради

1.2. Місцезнаходження: просп. Шевченка,2, м. Подільськ, 66300,

1.3.Документи на конкурс подаються до центру надання адміністративних послуг Подільської міської ради. Тел. 04862-2-13-15. 

2. Умови проведення конкурсу.

2.1. Найменування виду супутніх послуг: виготовлення копій документів

2.1.1. Місце надання супутніх послуг: надання послуг передбачено у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Подільської міської ради.

2.1.2. Витрати часу та ціна послуг: послуга надається одразу при зверненні у найкоротший  час та повинна забезпечувати мінімізацію цінових витрат.

2.1.3. Обсяг надання послуг: необмежено, за потребою суб’єкта звернення.

2.1.4. Для оцінки конкурсних пропозицій застосовується шкала з кількістю балів, визначеною конкурсною комісією.

Переможцем конкурсу визначається учасник, конкурсна пропозиція якого набрала найбільшу кількість балів

         2.  Перелік необхідних для участі в конкурсі документів.

2.1. Заява за формою, що наведена в Додатки №3 до Положення про комісію з організації проведення  конкурсу,(бланк можна отримати у секретаря конкурсної комісії), до якої додаються складені українською мовою такі документи:

2.2. конкурсна пропозиція, яка подається в конверті з написом “ На конкурс щодо надання супутніх послуг. Не відкривати до початку конкурсу ”. На конверті зазначаються найменування або прізвище, ім’я, по батькові учасника, його місцезнаходження або місце проживання, номери телефонів та назва супутньої послуги, на надання якої він претендує;

2.3. відомості про учасника:

2.3.1. засвідчені учасником в установленому порядку копії установчих документів (для фізичної особи - підприємця - документа, що посвідчує особу), дозволів, ліцензій у разі, коли провадження відповідного виду господарської діяльності передбачає їх наявність;

2.3.2. довідку про те, що стосовно учасника не порушено справу про банкрутство;

2.3.3. довідку з обслуговуючого банку про відсутність простроченої заборгованості за кредитами, дійсну на момент розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями;

2.3.4. довідку територіального органу Міндоходів про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), дійсну на момент розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.

3. Спосіб та кінцевий строк подання заяв:      

3.1. Документи подаються учасником конкурсу особисто секретарю конкурсної комісії  за адресою:   м. Подільськ, просп.Шевченка,31, центр надання адміністративних послуг Подільської міської ради  тел.04862-2-13-15. 

Кінцевий термін подання заяв до 9  квітня 2018 року.

 

4. Місце та час проведення конкурсу:

         4.1Конкурс буде проведено12 квітня  2018 року в приміщенні центру надання адміністративних           послуг Подільської міської ради о 10.30 годині.

Керівник центру надання

адміністративних послуг                  Є.А.Фоміна

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 203