Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Повідомлення, оголошення Створено: Середа, 25 квітня 2018 Останнє оновлення: Середа, 25 квітня 2018 Опубліковано: Середа, 25 квітня 2018 Автор: Начальник управління соціального захисту населення І.К. Коломейчук

Безымянный

УВАГА! Призначення житлової субсидії на наступний період  з 1 травня  2018 року!

 

          Шановні жителі міста, просимо звернути увагу на те, що з 1 травня 2018 року управління соціального захисту населення приступає до призначення житлової субсидії на неопалювальний період 2018 року. Але,  громадянам, які одержували субсидію протягом опалювального періоду 2017-2018 років  і які мають станом на 01.05.2018 року прострочену понад 2 місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, сума  якої перевищує 340 грн., у призначенні субсидії буде відмовлено. Це не стосується лише сімей, які вже уклали з підприємствами - надавачами  послуг договір реструктуризації заборгованості. 

         Якщо громадяни, яким буде відмовлено у призначенні субсидії з 01.05.2018 року документальнопідтвердять сплату заборгованості   або   укладення  договору   про її реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку, субсидія буде призначена з травня місяця, в іншому випадку - з місяця, в якому  громадянин  документально  підтвердить  сплату заборгованості  або укладення договору.

        Також, наполегливо рекомендуємо виконувати обов‘язки одержувачів субсидії  для уникнення непорозумінь і проведення перерахунків субсидії за минулий період: 

1. У разі зміни складу зареєстрованих осіб у житловому приміщенні, одержувач субсидії  протягом місяця зобов»язаний повідомити управління письмово.  

2. Неповнолітні діти, яким виповнюється 14 років, і які входять до складу сім»ї в розрахунок субсидії,  – зобов»язані  отримати паспорт та терміново його дані  пред»явити  до нашого управління.

        Детально по усім питанням призначення або перерахунку житлової субсидії можливо отримати консультацію в Приймальні управління  щоденно, з понеділка по  п‘ятницю  з 08.00  до 16.00години,  за адресою:  вул.Соборна 229, поверх 1,  кабінет №3.          

 Начальник управління                                    І.К. Коломейчук

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 240