Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Повідомлення, оголошення Створено: Понеділок, 07 травня 2018 Останнє оновлення: Понеділок, 07 травня 2018 Опубліковано: Понеділок, 07 травня 2018 Автор: Військовий комісар Подільського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник С.О.ПАЛАТНІКОВ

e60e7-site000993010056

Шановні ветерани війни, діти війни, громада міста та району!

Прийміть щирі вітання з Днем пам’яті та примирення

і Днем Перемоги!

 

      9 травня завжди лишиться у пам’яті народу як найсвітліший та найвеличніший день –  день вічної і незгасної пам’яті за загиблими в роки війни, день беззаперечної перемоги над ворогом.

      Це свято - символ героїзму, самовідданої любові до рідної землі, нескореної сили духу захисників Вітчизни.

      Ми пам’ятаємо і будемо пам’ятати. Ми перемогли в далекому 1945 – будемо перемагати завжди, адже сила нашого народу в любові до своєї Батьківщини та непереборному бажанні жити у вільній, щасливій і мирній країні!

     Тепер завдання нашого покоління відстояти мир, повернути спокій в українські сім’ї, не дозволити розпалити вогонь нової світової війни, відродитися жахам фашизму, геноциду.

     Тож у ці світлі травневі дні згадаємо, вшануємо усіх, хто наближав День Перемоги, відстоював мир тоді і тих, хто робить це сьогодні – на блок-постах і українських кордонах, волонтерських центрах, госпіталях, всюди, де кується наша українська міць.

     Помолимося за усіх загиблих, за здоров’я ветеранів, бійців української армії, усіх учасників АТО, волонтерів, мирних жителів української землі, за усіх, хто бажає перемоги і розквіту Україні.

  

     Бажаю всім злагоди у суспільстві, взаєморозуміння між народами, єдності, свободи, щасливого сьогодення, надійного майбутнього для нашої рідної України та мирного неба над головою!

 

З повагою,

Військовий комісар   

Подільського об’єднаного міського військового комісаріату

підполковник                                                                    СЕРГІЙ  ПАЛАТНІКОВ

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 234