Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Повідомлення, оголошення Створено: П'ятниця, 25 травня 2018 Останнє оновлення: П'ятниця, 25 травня 2018 Опубліковано: П'ятниця, 25 травня 2018 Автор: Військовий комісар Подільського об’єднаного міського військового комісаріату підполковник С.О.ПАЛАТНІКОВ

        original Чотири роки назад, 29.05.2014 року,  загинув добрий, щирий, гарний юнак, мешканець села Липецьке,  ІСАДЧЕНКО ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ.

         Володимир народився у с. Липецьке в  1994 році, закінчив 9 класів  Липецької школи та вступив до Одеського залізничного технікуму, який закінчив у 2012 році, отримавши кваліфікацію електрослюсаря. Потім закінчив у м. Котовськ курси водіїв.

         У травні 2013 року Володимира було призвано на строкову військову службу, яку він проходив у місті Дніпропетровськ.

         12 травня 2014 року всі родичі чекали повернення Володимира додому, адже проминув рік його служби. Але, в цей день Вова зателефонував своїй матері і повідомив, що їх відправляють у м. Слов’янськ.

         29 травня 2014 року, по дорозі з м. Слов’янськ Донецької області до м. Ізюм Харківської області, невідомі зловмисники на автотранспорті наздогнали та з автоматів Калашникова, а потім з гранатомету обстріляли автомобіль, у якому поверталися військовослужбовці. Від отриманих поранень Володимир загинув на місці.

         За сумлінне виконання службових обов’язків, відданість Військовій присязі та українському народові, зразкове виконання службово-бойових завдань, виявлену особисту мужність і героїзм в умовах загрози життю та здоров’ю старший солдат Володимир Ісадченко нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

         В рідному селі Липецьке всі поважали і любили Володимира, доброго, щирого, товариського, веселого, готового завжди прийти на допомогу, тому в центрі села при підтримці голови сільської ради, підприємців та багатьох мешканців села встановили пам’ятник, також на честь Володимира, по дорозі до Подільська його батьки викопали колодязь, а односельці мікрорайону «Могила» встановили пам’ятник.

        Час минає дуже швидко, але пам`ять про ІСАДЧЕНКА ВОЛОДИМИРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА– справжнього патріота тагероя України, – назавжди залишиться у наших серцях. Герої не  вмирають!

          Низький уклін батькам Володимира - Олені Володимирівні та Олександру Павловичу!

     

Військовий комісар

Подільського об’єднаного міського військового комісаріату

підполковник                                                                         С.О.ПАЛАТНІКОВ

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 208