Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Повідомлення, оголошення Створено: Понеділок, 23 липня 2018 Останнє оновлення: Понеділок, 23 липня 2018 Опубліковано: Понеділок, 23 липня 2018 Автор: Управління економічного розвитку

ДО УВАГИ СУБʼЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

ЯКІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ АВТОМАТИЧНІ ЗВАЖУВАЛЬНІ ПРИСТРОЇ

(ВАГИ МЕХАНІЧНІ ТА ЕЛЕКТРОННІ)

         Законом України «Про метрологію та метрологічну діяльність», № 1314-VII від 05.06.2014 року, передбачено, що законодавчо регульовані засоби вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, підлягають періодичній повірці.

         Постановою Кабінету Міністрів України № 374 від 04.06.2015 року затверджено перелік категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають періодичній повірці, до якого входять автоматичні зважувальні пристрої (ваги механічні та електронні) та гирі, за допомогою яких, згідно п. 7 ст. 3 Закону, здійснюються торговельно-комерційні операції та розрахунки між покупцем (споживачем) і продавцем.

         Одночасно нагадуємо, що за порушення вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» особа, яка здійснила правопорушення, притягується до відповідальності згідно з вимогами Кодексу України про адміністративні правопорушення. За порушення правил застосування засобів вимірювальної техніки на субʼєктів господарювання накладається штраф у сумі до 510 грн.

         З метою дотримання чинного законодавства, Подільський відділ
ДП “Одеський регіональний центр стандартизації метрології та сертифікації” надає послуги з повірки засобів вимірювальної техніки.

Контактна інформація Подільського відділу:

- вул. Дружби, 18а, м. Подільськ, Одеська область, тел./факс (04862) 2-37-56.

Офіційний сайт ДП “Одеський регіональний центр стандартизації метрології та сертифікації” - https://sm.od.ua .

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 208