Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Повідомлення, оголошення Створено: Вівторок, 13 листопада 2018 Останнє оновлення: Вівторок, 13 листопада 2018 Опубліковано: Вівторок, 13 листопада 2018 Автор: Регіональне відділення Фонду державного майна України по Одеській області

auctionНаказом регіонального відділення № 437 від 23.04.2018 прийнято рішення про приватизацію шляхом продажу на електронному аукціоні без умов об’єкта державної власності «Будівля колишньої пошти загальною площею 58,7 кв.м», що розташований за адресою: Одеська область, м. Подільськ, вул. Бочковича, 99.

    Відповідно до вимог Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» вказаний об’єкт виставлявся на продаж через Електронну торгову систему «Prozorro-Sale» на аукціоні – 26.09.2018. Однак зазначений аукціон не відбувся у зв’язку з відсутністю заяв на участь у ньому. На теперішній час оголошено проведення 25.10.2018 наступного аукціону зі зниженням стартової ціни. У разі, якщо цей аукціон не відбудеться, електронною торговою системою буде автоматично активовано проведення наступного третього аукціону за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій.

 

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Одеській області

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 204