Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Подільський прикордонний загін Створено: П'ятниця, 11 січня 2019 Останнє оновлення: П'ятниця, 11 січня 2019 Опубліковано: П'ятниця, 11 січня 2019 Автор: Подільський прикордонний загін

 

В Подільському прикордонному загоні в 2018 році для забезпечення виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», вживалися заходи щодо недопущення надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей на звернення громадян.

За звітний період на адресу Подільського прикордонного загону надійшло 48 звернень громадян. З них поштою надійшло 35, особисто звертались 5 разів та від інших організацій 8. Позитивно було розглянуто 35 звернень та ще на 12 було надано роз’яснення.

В разі необхідності отримання роз’яснень щодо вимог та особливостей законодавства України з прикордонних питань в межах Кодимського, Подільського, Окнянського, Захарівського та Великомихайлівського районів а також отримання публічної інформації Ви маєте можливість звернутись за адресою: 66302, Одеська область м. Подільськ, вул. Армійська 21, тел. (04862) 2-38-67, або безпосередньо до керівництва Подільського прикордонного загону відповідно до графіку особистого прийому громадян.

Начальник Подільського прикордонного загону – другий та четвертий четвер місяця з 15.30 до 16.30.

Перший заступник начальника загону – начальник штабу – першу та третю середу місяця з 15.30 до 16.30.

Заступник начальника загону – начальник відділу персоналу – другу та четверту середу місяця з 15.30 до 16.30.

Заступник начальника загону – начальник інженерно-технічного відділу – перший та третій четвер з 15.30 до 16.30.

Заступник начальника загону – начальник відділу забезпечення – першу та третю середу з 15.30 до 16.30.

Начальник відділу внутрішньої безпеки по Подільському прикордонному загону – щосереди з 10.00 до 12.00

Поряд з цим всі бажаючі мають можливість ознайомитись з діяльністю прикордонного відомства на офіційному сайті Державної прикордонної служби України (http://dpsu.gov.ua/)

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 121