Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Подільське МКУ ГУ ДСНС Створено: Понеділок, 18 лютого 2019 Останнє оновлення: Понеділок, 18 лютого 2019 Опубліковано: Понеділок, 18 лютого 2019 Автор: Подільське МРВ ГУ ДСНС

З початку 2019 року на території Подільського району сталося 5 пожеж. В м. Подільськ та Подільському районі 60 % пожеж через нехтування правил пожежної безпеки у побуті виникли в житловому секторі. Тому рятувальники приділяють велику увагу навчанню населення шляхом проведення подворових обходів.

14 лютого працівниками Подільського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, Подільського ВП НП ГУ МВС України в Одеській області, Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради та Подільської служби у справах дітей Подільської міської ради відвідали індивідуальні будинки громадян та літніх людей, що мешкають в житловому секторі м. Подільськ. Під час заходу співробітники ДСНС України розповіли громадянам про пожежі, які виникли протягом поточного року, із-за чого виникають пожежі у побуті під час зимового періоду та що потрібно робити, аби не сталося загорянь та інших надзвичайних подій в їх домівках. Велику увагу співробітники ДСНС України приділяють роз’ясненню громадянам, особливо пенсіонерам, як правильно у побуті користуватися газовими котлами і плитами, а також пічним опаленням.

Рятувальники роздали громадянам листівки з нагадуванням правил пожежної безпеки при користуванні газовими приладами та пічним опаленням.

02350.MTS.Still001

02352.MTS.Still001

02357.MTS.Still001

02360.MTS.Still001

02364.MTS.Still001

 

Sequence 01.Still001

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 209