Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Подільське МКУ ГУ ДСНС Створено: Четвер, 19 вересня 2019 Останнє оновлення: Четвер, 19 вересня 2019 Опубліковано: Четвер, 19 вересня 2019 Автор: Подільське МРВ ГУ ДСНС

З метою запобігання виникненню пожеж, попередженню загибелі та травмуванню людей на них та з настанням опалювального сезону в осінньо-зимовий період Подільськими рятувальниками була проведена роз’яснювальна робота з працівниками Центру надання соціальних послуг «Родина».

Так, 17 вересня співробітники Подільського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області майор служби цивільного захисту Ігор Ауєльбаєв та майор служби цивільного захисту Олександр Возіян провели виступ-навчання з питань пожежної безпеки працівників та хворих з центру надання соціальних послуг «Родина».

У ході проведення зустрічі рятувальники роз’яснили працівникам основні вимоги з питань пожежної та техногенної безпеки, навели приклади пожеж, надзвичайних подій та причини їх виникнення. Також рятувальники розповіли про правила евакуації та дії в разі виникнення пожежі.

Окремо співробітники ДСНС показали працівникам центру надання соціальних послуг «Родина», як правильно користуватися вогнегасниками та їх застосування для різних класів пожеж.

Наостанок рятувальники закликали суворо дотримуватися вимог пожежної безпеки та берегти власне життя і життя своїх близьких.

00050.MTS.Still001

00050.MTS.Still004

00050.MTS.Still005

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить
Перегляди: 125