Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Подільське МКУ ГУ ДСНС Створено: Вівторок, 24 вересня 2019 Останнє оновлення: Вівторок, 24 вересня 2019 Опубліковано: Вівторок, 24 вересня 2019 Автор: Провідний інспектор Подільського МРВ ГУ ДСНС України в Одескій області старший лейтенант служби ЦЗ Марія Січко

t 1 img-14-1508x706 c

Плачевна статистика росту пожеж в екосистемах зовсім не тішить. Спочатку 2019 року сталася 81 пожежа в Подільському районі та 61 пожежа в місті Подільськ через загорання сміття, сухої трави та чагарників. Ймовірною причиною більшості цих пожеж є необережне поводження з вогнем. Восени настає час опадання листя з дерев, а отже господарі прибираючи свої двори починають палити сміття, сухе листя та траву. І на жаль, дуже часто «це паління» дуже часто переростає в неконтрольоване горіння – пожежу. Тим самим людина сама чинить шкоду собі та іншим, а також наносить непоправну шкоду навколишньому середовищу.

     Подільський міськрайонний відділ Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області закликає мешканців Подільського району та м. Подільськ не палити сміття, сухе листя, траву та інше задля збереження власного життя та здоров’я та життя та оточуючих вас людей. Адже немає нічого важливішого за це!

Одночасно повідомляємо, що за порушення спалювання сухих дикоростучих трав, рослинності та зелених насаджень передбачена відповідальність:

- Кодексом України про адміністративні правопорушення: «Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та листя у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дозволу органів державного контролю у галузі охорони навколишнього природного середовища або з порушенням умов такого дозволу – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170-340 грн.) і на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1190 грн.)» (ст. 77-1 КУпАП).

         - Кримінальним Кодексом України: «Знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на землях сільськогосподарського призначення вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом - караються штрафом від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (5100-8500 грн.) або обмеженням волі на строк від двох до п’яти років, або по­збавленням волі на той самий строк» (ст. 245 ККУ).

 

Провідний інспектор Подільського МРВ ГУ ДСНС України в Одескій області

старший лейтенант служби ЦЗ

Марія Січко

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 58