Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Подільське МКУ ГУ ДСНС Створено: Середа, 25 березня 2020 Останнє оновлення: Середа, 25 березня 2020 Опубліковано: Середа, 25 березня 2020 Автор: Сергій ДОБРЯНСЬКИЙ, начальник Подільського МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області підполковник служби цивільного захисту

2020 1Подільський міськрайонний відділ Головного управління ДСНС України в Одеській області інформує, що за 12 місяців 2019 року в м. Подільську та Подільському районі зареєстровано 262 пожежі, що на 68 % більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (156 пожеж). З них 186 пожеж виникли в екосистемах.

         Сума матеріальних збитків внаслідок зазначених пожеж складає – млн. 895 тис. 400 грн. Виявлено загиблих на пожежах - 4 особи (2018 р. – 5). Травмовано на пожежах - 0 (2018 р. – 2). За результатами 3 повідомлень про пожежі відкрито кримінальні провадження за ст. 194 ч.2 ККУ.

З початку 2020 року на території Одеської області виникло 305 пожеж сухої рослинності (очерету, трави, водно-болотної рослинності), внаслідок яких загинуло 3 особи.

         Станом на 23.03.2020 року на території м. Подільська та Подільського району виникло 75 пожеж, з них 62 пожежі в природних екосистемах. Внаслідок пожеж вогнем пошкоджено 13 будівель. Виявлено загиблих на пожежах - 1 особа. Сума матеріальних збитків від пожеж складає близько 3 млн. гривень. Врятовано матеріальних цінностей на загальну суму 1,5млн. гривень. Основною причиною виникнення пожеж є необережне поводження з вогнем не встановлених осіб, порушення правил пожежної безпеки при експлуатації опалювальних печей та коротке замкнення електромереж.

            З метою запобігання пожежам, виникнення надзвичайних ситуацій та загибелі людей на пожежах Подільським МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області на основі спільних планів з громадськими та відомчими організаціями проводиться відповідна робота, спрямована на зменшення загибелі людей на пожежах та профілактиці невиробничого травматизму, підвищення рівня культури безпеки та обізнаності населення з питань безпеки життєдіяльності. Надається методична та практична допомога під час реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в місті та районі щодовиконання заходів з організації цивільного захисту, зокрема створення місцевої пожежної охорони в сільській місцевості.

           З метою виконання Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області на 2018-2021 роки, затвердженої рішенням Куяльницької сільської ради від 15.01.2018р. № 139-VIІ, рішення Куяльницької сільської ради від 22 грудня 2018 року № 1348- ІV «Про утворення місцевої пожежної охорониКуяльницької сільської ради Подільського району Одеської області» щодо створення місцевої пожежної охорони у складі місцевої пожежної команди села Нестоїта та місцевої пожежної команди села Липецьке Куяльницької сільської ради, вживаються дієві заходи щодо створення та функціонування місцевої пожежної охорони. Куяльницької сільською радою на 2020 рік заплановано 1 млн. гривень на виконання Програми.

           У зв’язку з великою відстанню від державної пожежно-рятувальної частини до населених пунктів району та з метою швидкого реагування на пожежі, створення та функціонування місцевих пожежних команд – це одне із пріоритетних завдань органів місцевого самоврядування.

 

Сергій ДОБРЯНСЬКИЙ,

начальник Подільського МРВ

ГУ ДСНС України в Одеській області

підполковник служби цивільного захисту                

2020 2      

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить
Перегляди: 104