Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Подільське МКУ ГУ ДСНС Створено: Вівторок, 11 липня 2017 Останнє оновлення: Вівторок, 11 липня 2017 Опубліковано: Вівторок, 11 липня 2017 Автор: МРВ ГУ ДСНС

Изображение 005м. Подільськ: проведенні спеціальні об’єктові тренування з питань цивільного захисту на ТОВ «Одеський коровай»

Згідно План-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, співробітники Подільського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області разом із завідувачем навчально-консультаційного пункту м. Подільськ НМЦ ЦЗ та БЖД в Одеській області провели комплексні спеціальні об’єктові тренування на ТОВ «Одеський коровай» на тему: «Дії керівного, командно-начальницького складу, працівників при загрозі та виникненні аварій та стихійного лиха».

Під час заходу рятувальниками надано оцінку готовності підприємства до реалізації плану реагування на надзвичайні ситуації, локалізації і ліквідації наслідків аварій на потенційно-небезпечному об’єкті, якості відпрацювання планувальних документів для організації діяльності з питань цивільного захисту, заходів із завчасного накопичення і підтримання у готовності засобів радіаційного та хімічного захисту, створення матеріального резерву та запасу майна цивільного захисту.

Перевірений стан підготовки керівного складу органів управління, спеціалізованих служб і формувань цивільного захисту, функціонування об’єктової (локальної) системи оповіщення та організації порядку доведення до персоналу інформації про загрозу виникнення надзвичайної ситуації, організацію заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки.

Працівники ДСНС вказали на недоліки та надали методичну допомогу у проведенні спеціально об’єктових тренувань з питань цивільного захисту.

Изображение 008

Изображение 009

Изображение 013

Изображение 018

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 475