Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Подільське МКУ ГУ ДСНС Створено: П'ятниця, 14 липня 2017 Останнє оновлення: П'ятниця, 14 липня 2017 Опубліковано: П'ятниця, 14 липня 2017 Автор: МРВ ГУ ДСНС

DSC 0132 1Подільські рятувальники проводять профілактичні рейди з метою навчання населення правилам безпеки життєдіяльності

За результатами проведеного аналізу про стан з пожежами та наслідками від них в м. Подільську та Подільському районі станом на 12 липня 2017 року спостерігається значне збільшення пожеж. Встановлено, що з 117 пожеж найбільша кількість виникла в житловому секторі громадян (72%) та сміття і сухої рослинності на відкритих територіях (23%). На пожежах виявлено 2 загиблі особи.

       Так, 12.07.2017 року в с. Малий Куяльник 75-річний громадянин на території приватного домоволодіння спалював суху рослинність, знепритомнів та помер. Остаточна причина смерті встановлюється судмедекспертами.

       З метою належної організації навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях та запобігання виникненню пожеж і загибелі людей на них, співробітниками  Подільського МРВ та 25 ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області проведено профілактичне відпрацювання житлового сектору міста. Шляхом проведення по дворових обходів та вулиць з мешканцями проведено профілактично-інформаційні бесіди щодо правил пожежної безпеки в побуті, заборони спалювання сухої трави та пожнивних залишків . Роз’яснені питання безпечної поведінки на водоймах,  дії громадян при виявлені вибухонебезпечних та підозрілих предметів. В ході рейду розповсюджено серед громадян листівки навчально-профілактичного характеру.

   DSC 0140

 

DSC 0143

 

DSC 0155

 

DSC 0184

 

 

   

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 497