Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Подільське МКУ ГУ ДСНС Створено: Середа, 02 серпня 2017 Останнє оновлення: Середа, 02 серпня 2017 Опубліковано: Середа, 02 серпня 2017 Автор: МРВ ГУ ДСНС

DSC 0277м. Подільськ: рятувальники спільно з соціальними службами приділили увагу одиноким людям похилого віку

       В 2017 році в м. Подільську розпочав свою роботу ще один з багатьох соціальних об’єктів міста геріатричний будинок милосердя «Родина». Керівник закладу Алла Перепелиця запросила співробітників Подільського міськрайвідділу ГУ ДСНС України в Одеській області провести профілактичну роботу з соціальними працівниками, які обслуговують одиноких людей похилого віку за місцем їх проживання та у будинку милосердя. Рятувальники навчили працівників діям у надзвичайних ситуаціях та заходам запобігання виникненню пожеж і загибелі людей на них. Проведено профілактично-інформаційну бесіду щодо правил пожежної безпеки в побуті, заборони спалювання сухої трави та сміття на територіях приватних домоволодінь одиноких пенсіонерів. Роз’яснені питання безпечної поведінки вдома,  дії громадян при виявлені вибухонебезпечних та підозрілих предметів.

Подільські рятувальники також поспілкувалися із мешканцями будинку милосердя, розповіли про порядок дій при евакуації у разі пожежі, поцікавилися їх думкою про ступінь безпечних умов проживання та почули лише позитивні відгуки.

DSC 0246

DSC 0252

DSC 0255

DSC 0258

DSC 0270

DSC 0272

DSC 0273

 

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 432