Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Подільське МКУ ГУ ДСНС Створено: Середа, 13 вересня 2017 Останнє оновлення: Четвер, 01 березня 2018 Опубліковано: Середа, 13 вересня 2017 Автор: Подільське МРВ ГУ ДСНС

rjativniki2

17 вересня – День рятівника

Захищати Батьківщину та її громадян від пожеж і надзвичайних подій завжди було благородною справою. Тож, беручи до уваги значний внесок працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадян у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, захисту життя і здоров'я людей, Указом Президента України від 12.09.2008 року № 830/2008 встановлено свято - День рятівника.

Воно відзначається щорічно 17 вересня, адже саме в цей день православна церква вшановує Пресвяту Богородицю Неопалима Купина. Цей чудотворний образ, як і рятувальники, захищає людей від пожеж та іншого лиха й допомагає їм у тяжку хвилину.

Служба порятунку не даремно має девіз "Запобігти. Врятувати. Допомогти.". Він відображає нелегкі будні рятувальників. Попередження та ліквідація пожеж, різного роду аварій і катастроф, знешкодження боєприпасів, рятування людей на воді, під час дорожньо-транспортних пригод та з-під завалів - ось далеко не повний перелік завдань оперативно-рятувальної служби - 101.

День рятувальника святкують працівники: аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

В цей день вітаємо весь особовий склад, ветеранів і пенсіонерів Державної служби України з  надзвичайних ситуацій, пожежної охорони, працівників аварійно-рятувальних формувань та всіх, хто причетний до рятувальної справи, зі святом - Днем рятівника.

Висловлюємо Вам щиру вдячність за мужність і відвагу, за готовність завжди прийти людям на допомогу та бажаємо міцного здоров'я,  безмежного щастя, сімейного добробуту, незламної сили волі та витримки. Нехай незгасаюча життєва енергія щодня надає Вам сил для звершення благородних справ, а життєва дорога буде сповнена добром, людською шаною і повагою.

Добрянський С.Ф., начальник Подільського МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області підполковник служби цивільного захисту

Унтілов Ю.В., начальник 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області полковник служби цивільного захисту

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 524