Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Подільське МКУ ГУ ДСНС Створено: Четвер, 14 червня 2018 Останнє оновлення: Четвер, 14 червня 2018 Опубліковано: Четвер, 14 червня 2018 Автор: Начальник Подільського МРВГУ ДСНС України в Одеській області Сергій Добрянський

pozharnaya bezopasnost vo vremya uborki urozhaya - копия 1З метою запобігання пожежам під час жнивної кампанії 2018 року керівникам та посадовим особам сільськогосподарських підприємств необхідно вжити ряд організаційних та практичних заходів. Зокрема, вони зобов’язані, організувати цілодобову охорону полів, встановлення знаків про заборону куріння і застосування відкритого вогню.

Працівники, задіяні на роботах по збиранню врожаю та заготівлі грубих кормів, мають пройти протипожежний інструктаж.

Поля в місцях прилягання до лісових і торф'яних масивів, шляхів і залізниць треба обкосити та оборати смугою шириною 4 метри. У період стиглості  перед косовицею хлібні масиви потрібно розбити на ділянки не більше 50 га. Між ділянками потрібно робити прокоси шириною не менше  8 м.

Агрегати, що використовуються на зби­ранні хлібів і заготівлі кормів, повинні бути забезпечені надійними іскрогасниками та двома вогне­гасниками, двома лопатами, двома мітлами, мати пристрій заземлення. Системи живлення, запалювання і змащування повинні бути справні, дроти електричної мережі на сіль­ськогосподарських машинах повинні бути надійно ізольовані та закріплені.

У період збирання врожаю біля жнивного поля необхідно мати напоготові трактор з плугом та спеціалізований автомобіль з насосом, пристосований для гасіння пожежі хліба на корні. Ремонт, стоянка та заправка пальним збиральних машин і агрегатів при необхід­ності допускається не ближче 100 метрів від хлібного поля.

У період заготівлі грубих кормів на відстані 5 метрів основу скирти оборюють захисними смугами завширшки 4 метри. Відстань від скирт до ліній електро­передач має бути не меншою 15 метрів, до доріг – 20, до будинків і споруд – 50 метрів.

В період дозрівання хлібних масивів необхідно:

-розробити поле на ділянки площею не більше 50 га; -між ділянками виконати прокоси шириною не менше 8 м. та проорати смугу не менше 4 м. шириною;               -виставити біля доріг, поруч із хлібними масивами попереджувальні таблички;

Пожежні машини, мотопомпи, вся при­стосована для гасіння пожежі техніка повинна бути повністю укомплектована і справною.

Забороняється спалювати стерню, після­жнивні залишки і розкладати багаття на по­лях та поблизу них.

Обов’язковість виконання заходів передбачена Кодексом цивільного захисту України, Правилами пожежної безпеки в Україні, рішеннями комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Подільської районної державної адміністрації та іншими нормативними актами з питань пожежної безпеки.

Бережіть хлібний колос від вогню!

Сергій Добрянський,

начальник Подільського міськрайонного відділу

         ГУ ДСНС України в Одеській області

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 257