Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Подільське МКУ ГУ ДСНС Створено: П'ятниця, 10 серпня 2018 Останнє оновлення: П'ятниця, 10 серпня 2018 Опубліковано: П'ятниця, 10 серпня 2018 Автор: Подільське МРВ ГУ ДСНС

IMG 2962м. Подільськ: Рятувальники провели заходи з питань пожежної безпеки у відділеннях Подільської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області.

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту України на 2018 рік співробітники Подільського міськрайвідділу під час проведення позапланових перевірок провели виступ-навчання з працівниками Савранського, Любашівського, Ананьївського відділень Подільської ОДПІ ГУ ДФС в Одеській області.

У літній період загроза виникнення пожеж постає з новою силою. З метою запобігання виникненню пожеж, попередженню загибелі та травмуванню людей на них, Подільськими рятувальниками регулярно проводиться робота щодо навчання громадян правилам пожежної безпеки, окрім систематично-профілактичних рейдів в житловому секторі, рятувальники проводять відповідні виступи в установах та організаціях.

Так, під час заходів провідним інспектором Подільського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області майором служби ЦЗ Возіяном О.В. проведено виступ-навчання з питань пожежної безпеки.

Присутнім працівникам рятувальники розповіли про основні правила пожежної безпеки та порядок дій у разі виникнення пожежі. Як показує практика, не кожен дорослий громадянин знає елементарні вимоги правил пожежної безпеки й може зорієнтуватися у разі раптового виникнення пожежі або надзвичайної ситуації.

У ході проведення зустрічі рятувальники роз’яснили основні вимоги з питань пожежної та техногенної безпеки, навели приклади пожеж, надзвичайних подій та причини їх виникнення. Також рятувальники розповіли про правила евакуації та дії в разі виникнення пожежі.

Окремо, співробітники ДСНС показали, як правильно користуватися вогнегасниками та їх застосування для різних класів пожеж.

Наостанок рятувальники закликали суворо дотримуватися вимог пожежної безпеки та берегти власне життя і життя своїх близьких.

IMG 20180802 163040

IMG 20180806 160523

IMG 20180806 161104

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
Перегляди: 231