Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Подільське МКУ ГУ ДСНС Створено: Четвер, 23 серпня 2018 Останнє оновлення: Четвер, 23 серпня 2018 Опубліковано: Четвер, 23 серпня 2018 Автор: Подільське МРВ ГУ ДСНС

2018-08-14 15-00-53Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту України на 2018 рік співробітники Подільського міськрайвідділу під час проведення планової перевірки провели виступ-навчання з працівниками КВЕП «Подільськводоканал».

У літній період загроза виникнення пожеж постає з новою силою. З метою запобігання виникненню пожеж, попередженню загибелі та травмуванню людей на них, Подільськими рятувальниками регулярно проводиться робота щодо навчання громадян правилам пожежної безпеки, окрім систематично-профілактичних рейдів в житловому секторі, рятувальники проводять відповідні виступи в установах та організаціях.

Так, під час заходів провідним інспектором Подільського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області майором служби ЦЗ Возіяном О.В. проведено виступ-навчання з питань пожежної безпеки.

Присутнім працівникам рятувальники розповіли про основні правила пожежної безпеки та порядок дій у разі виникнення пожежі. Як показує практика, не кожен дорослий громадянин знає елементарні вимоги правил пожежної безпеки й може зорієнтуватися у разі раптового виникнення пожежі або надзвичайної ситуації.

У ході проведення зустрічі рятувальники роз’яснили основні вимоги з питань пожежної та техногенної безпеки, навели приклади пожеж, надзвичайних подій та причини їх виникнення. Також рятувальники розповіли про правила евакуації та дії в разі виникнення пожежі.

Окремо, співробітники ДСНС показали, як правильно користуватися вогнегасниками та їх застосування для різних класів пожеж.

Наостанок рятувальники закликали суворо дотримуватися вимог пожежної безпеки та берегти власне життя і життя своїх близьких.

2018-08-14 15-01-05

 

2018-08-14 15-01-10

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net Как правильно варикоз лечить
Перегляди: 304