Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Створено: Вівторок, 26 лютого 2019 Останнє оновлення: Вівторок, 26 лютого 2019 Опубліковано: Вівторок, 26 лютого 2019 Автор: Заступник міського голови – Начальник фінансового управління О.В.Музичук

Повiдомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

– проекту рішення виконавчого комітету Подільської міської ради

«Про встановлення комунальному підприємству «Подільський міський ринок»

тарифів на оплату послуг ринку»

 

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб виконавчий комітет Подільської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Подільської міської ради «Про встановлення комунальному підприємству «Подільський міський ринок» тарифів на оплату послуг ринку»

Розробник проекту: відділ торгівлі та підприємницької діяльності управління економічного розвитку Подільської міської ради.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу буде розміщений на сайті Подільської міської ради http://websystem.kotovsk-city.gov.ua/

Мета проекту рішення: приведення тарифів на послуги ринку у відповідність до собівартості послуг та вимог діючого законодавства.

Стислий виклад змісту проекту:

Діючі тарифи на послуги КП «Подільський міський ринок» втратили свою економічну доцільність і тому виникла необхідність в перегляді, розрахунку і впровадженні нових тарифів.

З метою недопущення отримання підприємством збитків від здійснення своєї господарської діяльності та збереження комунального підприємства в структурі житлово-комунального господарства міста на умовах самофінансування та встановлення економічно обґрунтованих тарифів на надання послуг для забезпечення здійснення торговельної діяльності, виникла необхідність у перегляді діючих тарифів на послуги ринку.

На теперішній час вартість послуг, які надає КП «Подільський міський ринок» для здійснення торговельної діяльності, не відповідає рівню економічно обґрунтованих витрат, які необхідно здійснити на ринку для надання послуг відповідної якості.

Основними факторами, які суттєво вплинули на зростання собівартості надання послуг, стали:

- зростання рівня оплати праці відповідно до чинного законодавства (Закон України «Про державний бюджет України на 2019 рік»), з відповідним збільшенням податкового навантаження на підприємство;

- зростання вартості енергоносіїв, внаслідок чого підвищилися тарифи на комунальні послуги;

- зростання вартості послуг з охорони об’єктів, які орендуються суб’єктами підприємницької діяльності для здійснення торгівлі.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту рішення у письмовій формі за адресою:

- поштова адреса: 66302, м. Подільськ, вул. Соборна, 82, тел. 2-22-14, відділ торгівлі та підприємницької діяльності управління економічного розвитку Подільської міської ради.

- електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заступник міського головиз питань

діяльності виконавчих органів ради-

начальник фінансового управління

Подільської міської ради                                                                            О.В.Музичук

Перегляди: 516