Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Створено: Вівторок, 09 квітня 2019 Останнє оновлення: Вівторок, 21 травня 2019 Опубліковано: Вівторок, 09 квітня 2019 Автор: Заступник міського голови Корчовий А.В.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

- проекту рішення Подільської міської ради  "Про затвердження Правил

благоустрою міста Подільська"в редакції 2019 року

 

Відповідно до ст.9,13 Закону України " Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб виконавчий комітет Подільської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта - рішення Подільської міської ради " Про затвердження Правил благоустрою міста Подільська" в редакції 2019 року.

Розробник проекту: управління комунального господарства та будівництва Подільської міської ради.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу буде розміщений на сайті Подільської міської ради http://websystem.kotovsk-city.gov.ua/

Мета проекту рішення: запровадження єдиних підходів щодо утримання в належному санітарно - технічному стані територій міста, запобігання правопорушень у сфері благоустрою та забезпечення належного контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Подільська.

Стислий виклад змісту проекту:

Правила благоустрою міста Подільск - нормативно-правовий акт, яким установлюються вимоги щодо благоустрою території населених пунктів. Правила розроблені відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів», «Про місцеве самоврядування України», «Про органи самоорганізації населення», «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про відходи», інших нормативно-правових актів та спрямовані на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини, і є обов’язковими для виконання на території міста Подільськ, всіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, суб’єктами господарювання незалежно від форм власності та підпорядкування, органами самоорганізації населення, а також громадянами, у тому числі іноземцями та особами без громадянства, які перебувають в місті Подільськ.

З метою приведення до норм чинного законодавства України, у зв’язку з набуттям чинності з 06.02.2018 р. Типових правил благоустрою території населеного пункту затверджених Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 р. №310 виникла необхідність прийняття нових Правил міста Подільська та затвердження цього нормативного документу за процедурою регуляторного акту.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту рішення у письмовій формі за адресою:

- поштова адреса: 66300 м. Подільськ, пр. Шевченка, 7а, тел. 2-35-96, управління комунального господарства та будівництва Подільської міської ради.

- електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради                                                                     А.В.Корчовий

Вик: Євтодій С.О.

Перегляди: 429