Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Створено: Понеділок, 15 лютого 2021 Останнє оновлення: Понеділок, 15 лютого 2021 Опубліковано: Понеділок, 15 лютого 2021 Автор: Перший заступник міського голови Музичук О.В.

Повiдомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

– проекту рішення виконавчого комітету Подільської міської ради

Подільського району Одеської області

“Про встановлення тарифів на послуги КП “Подільський міський ринок”

 

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, виконавчий комітет Подільської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Подільської міської ради Подільського району Одеської області “Про встановлення тарифів на послуги КП “Подільський міський ринок”.

Розробник проекту: відділ споживчого ринку та захисту прав споживачів управління економічного розвитку та інвестицій Подільської міської ради Подільського району Одеської області.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу буде розміщений на сайті Подільської міської ради http://websystem.kotovsk-city.gov.ua/ .

Мета проекту рішення: приведення тарифів на послуги ринку у відповідність до собівартості послуг та вимог діючого законодавства.

Стислий виклад змісту проекту:

Діючі тарифи на послуги КП “Подільський міський ринок” втратили свою економічну доцільність і тому виникла необхідність в перегляді, розрахунку і впровадженні нових тарифів.

З метою недопущення отримання підприємством збитків від здійснення своєї господарської діяльності та збереження комунального підприємства в структурі житлово-комунального господарства громади на умовах самофінансування та встановлення економічно обґрунтованих тарифів на надання послуг для забезпечення здійснення торговельної діяльності, виникла необхідність у перегляді діючих тарифів на послуги ринку.

На теперішній час вартість послуг, які надає КП “Подільський міський ринок” для здійснення торговельної діяльності, не відповідає рівню економічно обґрунтованих витрат, які необхідно здійснити на ринку для надання послуг відповідної якості.

Основними факторами, які суттєво вплинули на зростання собівартості надання послуг, стали:

- зростання рівня оплати праці відповідно до чинного законодавства (Закон України “Про державний бюджет України на 2021 рік”), з відповідним збільшенням податкового навантаження на підприємство;

- зростання вартості енергоносіїв, внаслідок чого підвищилися тарифи на комунальні послуги;

- зростання вартості послуг з охорони об’єктів, які орендуються суб’єктами підприємницької діяльності для здійснення торгівлі.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту рішення у письмовій формі за адресою:

- поштова адреса: 66302, м. Подільськ, вул. Соборна, 85, тел. 2-22-14,
відділ споживчого ринку та захисту прав споживачів управління економічного розвитку та інвестицій Подільської міської ради Подільського району Одеської області.

- електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

Перший заступник Подільського міського голови

з питань діяльності виконавчих органів ради-

начальник фінансового управління                                                         О.В.Музичук

Перегляди: 305