Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Створено: Вівторок, 20 квітня 2021 Останнє оновлення: Вівторок, 20 квітня 2021 Опубліковано: Вівторок, 20 квітня 2021 Автор: Перший заступник міського голови Музичук О.В.

Повідомлення про оприлюднення

проєкту регуляторного акту – проєкту рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки»

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань фінансове управління Подільської міської ради Подільського району Одеської області повідомляє про оприлюднення проєкту регуляторного акту – рішення Подільської міської ради Подільського району «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки». 

Головний розробник проєкту: Фінансове управління Подільської міської ради Подільського району Одеської області.

Проєкт рішення та аналіз регуляторного впливу будуть розміщені на сайті Подільської міської ради Подільського району Одеської області: http://websystem.kotovsk-city.gov.ua в підрозділі «Регуляторна політика».

Стислий виклад змісту проєкту: проєктом передбачається встановити з 2022 року на території Подільської міської територіальної громади місцеві податки, а саме ставки та пільги в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що забезпечить наповнення доходної частини місцевого бюджету.

Ухвалення рішення сприяє підвищенню рівня податкової дисципліни, ефективності контролю державної податкової служби в частині забезпечення своєчасних та в повному обсязі податкових надходжень до бюджету, своєчасності сплати податку та забезпечення фінансування міських цільових програм.

Мета проєкту рішення: проєкт рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» розроблений з метою приведення у відповідність до норм чинного законодавства та врегулювання правовідносин між контролюючими органами, місцевим самоврядуванням та фізичними особами – платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Забезпечення своєчасних надходжень до бюджету Подільської міської територіальної громади за рахунок сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з метою належного фінансування соціально-економічного та культурного розвитку громади.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення на сайті Подільської міської ради Подільського району Одеської області (починаючи з 21 квітня 2021 року) у письмовому або електронному вигляді за адресами:

Поштова адреса: 66300, м. Подільськ, вул. Мельниченка,5,  тел. 2-37-63 Фінансове управління Подільської міської ради Подільського району Одеської області.

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Перший заступник Подільського міського голови

з питань діяльності виконавчих органів ради -

начальник фінансового  управління                                         Олена МУЗИЧУК

 

Перегляди: 205