Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Створено: Середа, 28 травня 2014 Останнє оновлення: Середа, 28 травня 2014 Опубліковано: Середа, 28 травня 2014 Автор: Заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Н.М. ВЛАСЮК

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту -

проекту рішення Котовської міської ради «Про затвердження оновленої нормативної грошової оцінки земель міста Котовська Одеської області» в частині затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель міста Котовська Одеської області

 

      

       Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань управління архітектури та земельних відносин Котовської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Котовської міської ради «Про затвердження оновленої нормативної грошової оцінки земель міста Котовська Одеської області» в частині затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель міста Котовська Одеської області.

     Стислий зміст проекту: Розроблена технічна документація із землеустрою щодо визначення нормативно-грошової оцінки земель міста Котовськ Одеської області. Прийняття запропонованого регуляторного акта дасть змогу забезпечити введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки земель міста Котовська Одеської області.

Оновлена грошова оцінка земель міста створює дієвий механізм регуляції земельних відносин і використовуватиметься для визначення розміру:

-          земельного податку;

-          державного мита при обміні, спадкоємстві і даруванні земельних ділянок згідно із законом;

-          орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності;

та під час розробки показників і механізмів економічного стимулювання раціонального використання і охорони земель.  

Головний розробник проекту: Управління архітектури та земельних відносин Котовської міської ради

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу будуть розміщені на сайті Котовської міської ради: http://kotovsk-city.org.ua/

Представлений регуляторний акт розроблений з метою введення в дію оновленої нормативної грошової оцінки землі та фіксованих ставок при визначенні орендної плати за землі міста Котовська Одеської області. Оновлена нормативна грошова оцінка землі надасть можливість збільшити надходження до бюджету міста від плати за оренду землі, що, в свою чергу, забезпечить потребу у фінансових ресурсах для підвищення пенсійного забезпечення, виплат допомоги малозабезпеченим верствам населення, підвищення заробітної плати працівникам бюджетних установ, благоустрою міста тощо.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на сайті Котовської міської ради у письмовому або електронному вигляді за адресами:

Поштова адреса: 66300, м. Котовськ, вул. 50 років Жовтня,60, тел. 2-25-17 - Управління архітектури та земельних відносин Котовської міської ради.

Електронна адреса:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.                    

 

               

Заступник міського голови

   з питань діяльності

виконавчих органів ради                                                                               Н.М. Власюк                                                     

Перегляди: 1498