Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Створено: Четвер, 29 травня 2014 Останнє оновлення: Четвер, 29 травня 2014 Опубліковано: Четвер, 29 травня 2014 Автор: Відповідальна особа за регуляторну політику

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Котовської міської ради «Про встановлення плати за участь в конкурсі на перевезення пасажирів”

 

Повiдомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта–проекту рішення Котовської міської ради «Про внесення змін до рішення Котовської міської ради від 29.12.2011р. №182-УІ «Про встановлення місцевих податків та зборів»»

 

Повiдомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення Котовської міської ради «Про затвердження Положення про порядок списання майна, що є комунальною власністю територіальної громади м. Котовська і перебуває на балансі комунальних підприємств, організацій та бюджетних установ, засновником яких є Котовська міська рада»

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта–проекту рішення Котовської міської ради «Про визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб» 30.10.2012р.

 

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження міського голови «Про доповнення до розпорядження міського голови «Про затвердження стандартів адміністративних послуг, які надаються виконавчими органами Котовської міської ради» від 15.05.2012 р. №94»

 

Повiдомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету Котовської міської ради «Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами у м.Котовську»

 

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження міського голови «Про затвердження стандартів адміністративних послуг, які надаються виконавчими органами Котовської міської ради»

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Котовської міської ради «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Котовськ». 19.01.2012р. Регуляторна політика. Текстовий документ. Управління архітектури та земельних відносин

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта–проекту рішення Котовської міської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів»

 

Повiдомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – проекту рішення Котовської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою та належного санітарного утримання території м. Котовська» у редакції 2011 року

 

Перегляди: 1241