Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Створено: П'ятниця, 20 березня 2015 Останнє оновлення: П'ятниця, 20 березня 2015 Опубліковано: П'ятниця, 20 березня 2015 Автор: Начальник Фінансового управління Котовської міської ради О.В.Музичук

Повiдомлення про оприлюднення проекту

регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету Котовської міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Котовської міської ради «Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами у м.Котовську» №200 від 30.08.2012 р.»

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань фінансове управління Котовської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Котовської міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету Котовської міської ради «Про затвердження правил розміщення зовнішньої реклами у м.Котовську» №200 від 30.08.2012 р.»

Стислий виклад змісту проекту: даний регуляторний акт регламентує правила та відносини, що виникають у зв’язку з розміщенням зовнішньої реклами у м.Котовськ, та визначає порядок надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами, відповідно до Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» та Постанови КМУ від 29.12.2003року №2067 «Про затвердження типових правил розміщення зовнішньої реклами»  (зі змінами та доповненнями).

Головний розробник проекту: Фінансове управління Котовської міської ради.
Проект рішення та аналіз регуляторного впливу будуть розміщені на сайті Котовської міської ради: kotovsk-city.gov.ua

Мета проекту рішення:Регулювання відносин, пов’язаних з отриманням дозволу на розміщення зовнішньої реклами у м. Котовську. Приведення окремих положень Правил, які потребують внесення змін та доповнень, з метою зменшення кількості порушень, які спостерігаються при розміщенні рекламних засобів з боку суб’єктів господарювання.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення на сайті Котовської міської ради у письмовому або електронному вигляді за адресами:
Поштова адреса: 66300, м. Котовськ, вул. Калініна, 5.

тел. 2-37-63 Фінансове управління Котовської міської ради.
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Начальник

Фінансового управління

Котовської міської ради                                                                 О.В.Музичук

Перегляди: 2790