Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Створено: Вівторок, 28 квітня 2015 Останнє оновлення: Вівторок, 28 квітня 2015 Опубліковано: Вівторок, 28 квітня 2015 Автор: Заступник міського голови - начальник фінансового управління Котовської міської ради О.В.Музичук

Повiдомлення про оприлюднення проекту

регуляторного акту – проекту рішення Котовської міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення Котовської міської ради від 23.01.2015 р. №644-VІ «Про встановлення місцевих податків» щодо податку на майно (в частині плати за землю)»

 

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань фінансове управління Котовської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення Котовської міської ради «Про внесення змін та доповнень до рішення Котовської міської ради від 23.01.2015 р. №644-VІ «Про встановлення місцевих податків» щодо податку на майно (в частині плати за землю)».

Стислий виклад змісту проекту: відповідно до статей 10, 269 Податкового кодексу України до місцевих податків належить податок на майно, до складу якого входить обов’язковий платіж - плата за землю, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки.

Положення по платі за землю передбачає визначення об’єкту і бази оподаткування, затвердження ставок податку, порядок обчислення та строки сплати податку та пільги щодо сплати податку.

Суть полягає в тому, що від удосконалення плати за землю залежить показник наповнення міського бюджету, оперативне вирішення питань щодо земельних відносин, забезпечення та стимулювання ефективності використання земельного фонду, активізації підприємницької діяльності.

Проблема є дуже важливою, тому що від розміру ставок земельного податку залежать надходження до місцевого бюджету, ефективне використання земельних ділянок комунальної власності, а також спрощення процедури нарахування земельного податку.

Головний розробник проекту: Фінансове управління Котовської міської ради.

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу будуть розміщені на сайті Котовської міської ради:kotovsk-city.gov.ua

Мета проекту рішення: проект рішення Котовської міської ради розроблений з метою стимулювання землевласників та землекористувачів більш ефективніше використовувати земельні ділянки за їх цільовим призначенням та спонукає до викупу земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна, що є їх власністю. Це дасть можливість міській раді одержати більше додаткових коштів для реалізації програм соціально-економічного розвитку м.Котовськ.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення на сайті Котовської міської ради у письмовому або електронному вигляді за адресами:
Поштова адреса: 66300, м. Котовськ, вул.
Калініна, 5, тел. 2-37-63 Фінансове управління Котовської міської ради.

Електронна адреса: finuprav04@ukr.net

 

Заступник міського голови -

начальник фінансового управління

Котовської міської ради                                                                 О.В.Музичук

Перегляди: 1158