Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Створено: Середа, 23 березня 2016 Останнє оновлення: Четвер, 14 квітня 2016 Опубліковано: Середа, 23 березня 2016 Автор: Начальник УКГБ О.А.Плахотний

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту “Про встановлення КО “Котовськ-благоустрій” тарифу на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів”

Відповідно до ст.9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, управління комунального господарства та будівництва Котовської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту — рішення виконавчого комітету Котовської міської ради “Про встановлення КО “Котовськ-благоустрій” тарифу на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів”.

Стислий виклад змісту проекту: встановлюється тариф на послуги з вивезення та захоронення на міському звалищі твердих побутових відходів відповідно ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 р. №1010 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів”.

Розробник регуляторного акту: управління комунального господарства та будівництва Котовської міської ради.

Поштова адреса: м. Котовськ, пр-кт Шевченко, 1а;

Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу будуть розміщені на сайті Котовської міської ради www.kotovsk-citi.gov.ua в розділі “регуляторна політика”.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб щодо проекту зазначеного регуляторного акту приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення проекту в письмовому або електронному вигляді на адресу розробника проекту.

               Начальник УКГБ                                       О.А.Плахотний

Перегляди: 1158