Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів Створено: Понеділок, 27 листопада 2017 Останнє оновлення: П'ятниця, 23 лютого 2018 Опубліковано: Понеділок, 27 листопада 2017 Автор: Заступник міського голови Корчовий А.В.

Повідомлення

Про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення виконавчого комітету Подільської міської ради «Про встановлення тарифу за право тимчасового розміщення об’єкта комерційної діяльності на території міста Подільськ»

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб виконавчий комітет Подільської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Подільської міської ради «Про встановлення тарифу за право тимчасового розміщення об’єкта комерційної діяльності на території міста Подільськ»

            Розробник проекту: управління архітектури, містобудування та земельних відносин Подільської міської ради.

            Проект рішення та аналіз регуляторного впливу буде розміщений на сайті Подільської міської ради http://websystem.kotovsk-city.gov.ua/

   Стислий виклад змісту проекту: Відповідно до п. 2 ст. 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ” , ст. 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про благоустрій населених пунктів», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 р. № 244 «Про затвердження порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності», рішення міської ради від 22.02.2012 р. № 214-VІ “Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Подільськ”,правил благоустрою міста Подільськ, затверджених рішенням міської ради від 14.12.2011 р. № 176-VI, методики визначення розміру тарифу за право тимчасового розміщення об’єкта комерційної діяльності на території м. Подільськ, розробленогоОдеським національним економічним університетом у 2016 році, з метою врегулювання плати за користування об’єктами благоустрою для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та елементів вуличної торгівлі, більш ефективного утримання в належному стані об’єктів благоустрою у місті Подільськ пропонується встановити прозорі, економічно обґрунтовані тарифи за право тимчасового розміщення об’єкта комерційної діяльності на території міста Подільськ.

            Мета проекту рішення: Впорядкування та покращення благоустрою міста. Створення додаткових зручностей для містян та гостей міста. Стимулювання розвитку підприємництва. Збільшення строків права розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Можливість безперешкодної реалізації конституційного права на підприємницьку діяльність не заборонену законом. Покращення стану прозорості дій влади та можливість реалізації соціальних заходів у зв'язку з додатковими надходженнями до місцевого бюджету.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту рішення у письмовій формі за адресою:

- поштова адреса: 66300, м. Подільськ, пр. Шевченка, 7, управління архітектури, містобудування та земельних відносин Подільської міської ради.

- електронна адреса:aЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради                                                                       А.В. Корчовий 

Перегляди: 700