Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Оприлюднення проектів регуляторних актів Створено: П'ятниця, 01 серпня 2014 Останнє оновлення: П'ятниця, 01 серпня 2014 Опубліковано: П'ятниця, 01 серпня 2014 Автор: ЦНАП

   Проект

УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

КОТОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

 

"Про затвердження порядків проведення

конкурсів для надання супутніх послуг,

пов’язаних з наданням адміністративних

послуг у центрі надання адміністративних

послуг Котовської міської ради"      

 

Відповідно до ст.15 Закону України «Про адміністративні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 29.05.2013 № 379 «Про затвердження Типового порядку проведення конкурсу для надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг»,керуючись підпунктом 4 пунктом «б»     ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Котовської міської ради,

ВИРІШИВ:

1. Затвердити порядок проведення конкурсу для надання супутніх послуг з виготовлення копій документів, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у центрі надання адміністративних послуг Котовської міської ради, згідно з додатком 1.

2. Затвердити порядок проведення конкурсу для надання супутніх послуг з надання банківських послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у центрі надання адміністративних послуг Котовської міської ради, згідно з додатком 2.

3. Затвердити порядок проведення конкурсу для надання супутніх послуг з продажу канцелярських товарів, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у центрі надання адміністративних послуг Котовської міської ради, згідно з додатком 3.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Власюк Н.М.

 

Міський голова                                                                                     А.П.Іванов

переглянути додатки

Перегляди: 1072