Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: Оприлюднення проектів регуляторних актів Створено: Понеділок, 28 березня 2016 Останнє оновлення: Четвер, 14 квітня 2016 Опубліковано: Понеділок, 28 березня 2016 Автор: Начальник УКГБ Котовської міської ради О.А. Плахотний

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

КОТОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я

Про встановлення КО “Котовськ-благоустрій”

тарифу на послуги з вивезення

та захоронення твердих побутових відходів

Розглянувши клопотання директора КО “Котовськ-благоустрій” Мельника П.Ю. з проханням встановити тариф на послуги з вивезення та захоронення на міському звалищі твердих побутових відходів, згідно ст. 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» та постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 р. №1010 “Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів” керуючись п.п.2 п.а). ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Котовської міської ради:

В И Р І Ш И В:

   1. Встановити КО “Котовськ-благоустрій” тарифи:

         - на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів

          за 1 куб. м. - 38,20 грн.

         - на послуги з захоронення твердих побутових відходів при самовивозі

           за 1 куб.м. - 8,60 грн.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Корчового А.В.

               Міський голова                                                                           А.П. ІВАНОВ 

 

Аналіз регуляторного впливу

проекту рішення “Про встановлення КО “Котовськ — благоустрій тарифу на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів”.

1. Проблема, яку передбачається розв’язати шляхом прийняття рішення.

            Проект рішення виконкому підготовлений відповідно до Законів України „Про відходи ”, „Про житлово-комунальні послуги”, постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006р. №1010 „Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів ”, наказу Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 21.03.2000р. № 54 „Про затвердження правил надання послуг із збирання та вивезення твердих і рідких побутових відходів” , наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.08.2009 р. № 243 “ Про затвердження методичних рекомендацій про застосування Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів”. Тарифи на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів (ТПВ) розраховані організацією, виходячи із економічно обґрунтованих витрат на надання послуг,

 

2. Визначення цілей (мети) правового регулювання.

            Метою здійснення державного регулювання є відшкодування фактичних витрат організації та   якісне надання послуг споживачам у повному обсязі.   Застосування тарифів, які пропонується затвердити рішенням виконавчого комітету, забезпечить належну діяльність КО «Котовськ-благоустрій», забезпечить придбання необхідних матеріальних ресурсів для надання послуг споживачам.

3. Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення зазначених цілей.

            Відповідно до ст.31 Закону України “Про житлово - комунальні послуги ” затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги покладено на органи місцевого самоврядування, а згідно з ст.28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” ці повноваження покладено на виконком міської ради. Застосування тарифів самостійно встановлених організацією, суперечить чинному законодавству. Прийняття даного рішення виконавчим комітетом - єдиний законний спосіб вирішення цієї проблеми.

4. Опис механізму, який пропонується застосувати для розв’язання проблеми

            Вказану вище проблему пропонується розв’язати шляхом затвердження виконавчим комітетом Котовської міської ради тарифів на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів. 5. Обґрунтування можливостей досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта

            Дане рішення передбачає встановлення економічно обґрунтованих тарифів, які складатимуть 38,20 грн./куб.м

            КО “Котовськ - благоустрій” не є платником податку на додану вартість.   

            Основним ризиком, який може негативно вплинути на дію цього регуляторного акту, є подальше підвищення вартості паливно-мастильних та ремонтних матеріалів, зміна рівня мінімальної заробітної плати, податків та обов'язкових платежів. Для попередження наслідків буде здійснюватись моніторинг фактичної собівартості послуг, при необхідності будуть вноситись зміни до тарифів.

            У розрахунку проектного рівня тарифів на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів, що пропонуються для затвердження даним рішенням виконавчого комітету Котовської міської ради, враховані економічно обґрунтовані витрати організації на надання послуг, а також діючі норми споживання паливно — мастильних матеріалів та запчастин, що дозволить забезпечити стабільну діяльність організації в частині надання цих послуг при незначному коливанні складових витрат.

            Витрати пов'язані з прийманням та захороненням ТПВ в тарифах враховані і додаються до загальної суми послуг.

            Для споживачів, що вивозять самостійно ТПВ на міське звалище дане рішення передбачає встановлення економічно обґрунтованого тарифу, який складає 8,60 грн/куб. м

            У разі значного збільшення витрат на надання послуг організацією, виникне потреба у перегляді даного тарифу.

6. Характеристики очікуваних результатів прийняття регуляторного акта.

            Здійснення господарської діяльності за тарифами, що пропонуються у вказаному проекті рішення виконавчого комітету Котовської міської ради, забезпечить 100 % відшкодування витрат на надання послуг з вивезення та захоронення твердих побутових відходів, можливість підвищення рівня якості послуг.

Очікувані результати

            Від впровадження цього документа очікуються такі результати для суб’єкта господарювання:
1) 100% відшкодування витрат на надання послуг з вивезення та захороненню твердих побутових відходів.

 

7. Обґрунтування терміну дії запропонованого регуляторного акта

            Термін дії запропонованого регуляторного акта не визначений, і буде залежати від зміни вартості його складових, викликаних змінами в законодавстві, інфляційними процесами. При значному підвищенні витрат, пов’язаних з вивезенням та захороненням твердих побутових відходів незалежно від організації, регуляторний акт буде переглядатися.

8. Показники результативності

            Введення в дію тарифів забезпечить стале функціонування організації та сприятиме наданню якісних послуг споживачам у повному обсязі.

       Начальник УКГБ

       Котовської міської ради                            О.А. Плахотний

Перегляди: 724