Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Відстеження результативності Створено: П'ятниця, 28 грудня 2018 Останнє оновлення: П'ятниця, 28 грудня 2018 Опубліковано: П'ятниця, 28 грудня 2018 Автор: Начальник управління архітектури, містобудування та земельних відносин Подільської міської ради Т.І.Табан

ЗВІТ

про базове відстеження результативності регуляторного акту

рішення виконавчого комітету Подільської міської ради

“ Про встановлення  тарифу за право тимчасового розміщення об’єкта комерційної діяльності на території міста Подільськ ”

 

Вид та назва регуляторного акта.

Рішення виконавчого комітету Подільської міської ради від 28.12.2017р. №334 “ Про встановлення  тарифу за право тимчасового розміщення об’єкта комерційної діяльності на території міста Подільськ ”.

Назва виконавця заходів з відстеження.

Управління архітектури, містобудування та земельних відносин  Подільської міської ради.

Цілі прийняття акта.

Рішення виконавчого комітету Подільської міської ради від 28.12.17р. №334 “Про встановлення  тарифу за право тимчасового розміщення об’єкта комерційної діяльності на території міста Подільськ ” має на меті:

- створення прозорого механізму розрахунку тарифів;

- диференційовано визначення розміру тарифу в залежності від виду тимчасової споруди, місця її 

  знаходження;

- забезпечення покриття витрати з місцевого бюджету на обслуговування місць розташування 

  тимчасових споруд призначених для провадження підприємницької діяльності, більш ефективне 

  утримання в належному стані об’єктів благоустрою міста.

Строк виконання заходів з відстеження. з 01.12.2018 р. по 27.12.2018 р.

Тип відстеження. Базове.

Методи одержання результатів відстеження.

Для проведення базового відстеження результативності використовувався статистичний метод.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних.

При здійснені аналізу були використані показники надходжень до місцевого бюджету фінансового управління Подільської міської ради

Кількісні та якісні значення показників результативності акту.

Базове відстеження результативності даного регуляторного акту проводилось за наступними показниками:

- Сума надходжень до міського бюджету станом на 01.12.2018 р. складає 140453 грн. Надходження до міського бюджету збільшились майже на 30%.

- Кількість укладених договорів на право тимчасового розміщення об’єкта комерційної діяльності станом на 01.12.2018 р. складає 128 договорів, що на 9,4% більше, ніж у 2017 році.

- Кількість суб’єктів господарювання та фізичних осіб, на яких поширюється дія регуляторного акта відповідно до укладених договорів на надання підприємством послуг.

- скарг від суб’єктів господарювання та мешканців міста не надходило.

Таблиця 1

 

2017 рік

2018 рік

Укладено договорів на право розміщення ТС

117

128

Вартість 1 м2 земельної ділянки, грн.

28,24

І зона — 53,13

ІІ зона — 44,28

ІІІ зона — 29,52

Затвердження єдиного дефірінційованого тарифу за право тимчасового розміщення об’єкта комерційної діяльності на території міста Подільськ дало змогу врегулювати адміністративно-правові відносини між Подільською міською радою та суб’єктами господарювання, які здійснюють свою діяльність в тимчасових спорудах на території м. Подільськ. До того ж  з’явилась можливість  відокремити платежі від суб’єктів господарювання за користування місцем де розміщено тимчасову споруду, та інших користувачів земельними ділянками. Також проста, прозора, процедура оформлення договору й оплати за ним сподобалась самим суб’єктам господарювання, ті підприємці які вже уклали договори на право розміщення ТС за новим тарифом, самостійно прораховують вартість користування іншими місцями де бажають розмістити тимчасові споруди.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Проведене дослідження свідчить про збільшення надходжень від сплати тарифу за право тимчасового розміщення об’єкта комерційної діяльності на території міста Подільськ, що дозволило спрямувати більше коштів на благоустрій міста, підтримку у відповідному стані й обслуговування інженерних мереж та споруд інфраструктури міста.

Від запровадження рішення виконавчого комітету Подільської міської ради “Про встановлення  тарифу за право тимчасового розміщення об’єкта комерційної діяльності на території міста Подільськ” маємо позитивний результат – збільшення надходжень до місцевого бюджету, покращення самої процедури нарахування й сплати за договором на право тимчасового розміщення об’єкта комерційної діяльності на території міста Подільськ.

Даний регуляторний акт забезпечує дотримання вимог чинного законодавства стосовно повноважень органів місцевого самоврядування, досягнення балансу інтересів суб’єктів господарювання, громадян і влади, не потребує внесення змін та доповнень.

Начальник управління архітектури,

містобудування та земельних відносин

Подільської міської ради                                                                                             Т.І.Табан

Перегляди: 486