Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Відстеження результативності Створено: П'ятниця, 28 лютого 2020 Останнє оновлення: П'ятниця, 28 лютого 2020 Опубліковано: П'ятниця, 28 лютого 2020 Автор: Заступник міського голови Корчовий А.В.

Звіт

про періодичне відстеження результативності рішення міської ради

від 28.05.2008 року №272-V «Про недопущення загромадження територій міста Подільська»

На виконання ст.10 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року № 1160-IV та згідно із Методикою відстеження результативності регуляторного акта, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 року №308, здійснено періодичне відстеження результативності рішення міської ради від 28.05.2008 р. №272-V «Про недопущення загромадження територій міста Подільська», з метою оцінки ступеня досягнення цим актом визначених цілей.

1

Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер

Рішення міської ради від 28.05.2008 р. №272-V «Про недопущення загромадження територій міста Подільська»

2

Назва виконавця заходів з відстеження

Управління комунального господарства та будівництва Подільської міської ради

3

Цілі прийняття акта

Приведення міських територій до належного санітарного стану, попередження загромадження   міських територій будівельними матеріалами, в т.ч. сипучими, тимчасовими спорудами, конструкціями, іншими об’єктами та транспортними засобами, що не експлуатуються та зберігаються без відповідного дозволу або понад встановлені дозволом терміни.

Підвищення відповідальності громадян, в т.ч. керівників підприємств, установ та організацій міста незалежно від форм власності, суб'єктів підприємницької діяльності за порушення правил та норм благоустрою.

4

Строк виконання заходів з відстеження

З 01.02.2020 року по 28.02.2020 року

5

Тип відстеження

Періодичне

6

Методи одержання результатів відстеження

Для проведення періодичного відстеження використовувався статистичний метод одержання результатів відстеження.

7

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Періодичне відстеження здійснено на підставі статистичних даних щодо          

- кількості громадян притягнутих до адміністративної відповідальності за порушення «Правил благоустрою міста Подільська »;

- кількості наданих приписів про недопущення загромадження територій міста;

- кількості виданих дозволів на зберігання матеріалів;

А також на підставі даних підрозділів виконавчого комітету Подільської міської ради, комунальних, житлово-комунальних підприємств та голів органів самоорганізації населення. Крім цього, постійно здійснювалося обстеження території м. Подільськ з метою візуального визначення стану благоустрою території міста в плані загромадження вулиць та прибудинкових територій будівельними та іншими матеріалами.

8

Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Згідно з інформацією підрозділів виконавчого комітету Подільської міської ради, житлових, житлово-комунальних підприємств та підприємства, яке здійснює надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:

Показники результативності

За 2017 р.

За 2018 р.

За 2019 р.

Кількість громадян притягнутих до адміністративної відповідальності

36 осіб

( 10 510 грн.)

31 особа

( 13 090 грн.)

33 особи

(14 110 грн.)

Кількість наданих приписів про недопущення загромадження територій міста

118

129

148

Кількість виданих дозволів на зберігання матеріалів

2

7

12

9

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

В результаті реалізації даного регуляторного акта покращується імідж міста, ,відбуваються позитивні зміни в сфері благоустрою, забезпечуються більш комфортні та безпечні умови проживання мешканців міста, підвищується відповідальність громадян за порушення правил та норм благоустрою. Регуляторний акт має високий ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивну динаміку, не потребує внесення змін та доповнень.

Заступник міського голови з питань діяльності

виконавчих органів ради                                                                                                                         А.В. Корчовий

Перегляди: 316