Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

УВАГА! Новий сайт Подільської міської територіальної громади розташований за посиланням: https://podilska-gromada.gov.ua/

Категорія: Відстеження результативності Створено: Вівторок, 09 лютого 2021 Останнє оновлення: Вівторок, 09 лютого 2021 Опубліковано: Вівторок, 09 лютого 2021 Автор: Перший заступник міського голови Музичук О.В.

ЗВІТ

про результати періодичного відстеження результативності регуляторного акту рішення Подільської міської ради «Про затвердження Правил торгівлі на ринках
м. Подільська» від 22.06.2005 р. №223-ІV

 

Назва документу: «Про затвердження Правил торгівлі на ринках м. Подільська»

Статус документа: рішення Подільської міської ради

Номер документа: №223-ІУ

Дата прийняття: 22.06.2005р.

Назва виконавця заходів з відстеження: відділ споживчого ринку та захисту прав споживачів управління економічного розвитку та інвестицій Подільської міської ради Подільського району Одеської області.

Цілі прийняття:

            Рішення Подільської міської ради від 22.06.2005 р. №223-ІУ «Про затвердження Правил торгівлі на ринках м. Подільська» має на меті упорядкування організації та здійснення торговельної діяльності на ринках міста. Правила торгівлі на ринках міста Подільська визначають вимоги щодо функціонування створених в установленому порядку ринків усіх форм власності, організації торгівлі продовольчих та непродовольчих товарів, дотримання ветеринарно-санітарних норм і правил, протипожежних вимог, правил безпеки праці на ринках та захист прав споживачів.

Строк виконання заходів з відстеження: 4 січня 2021 р. - 4 лютого 2021 р.

Тип відстеження: періодичне.

Методи одержання результатів відстеження: статистичні дані.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

            Для відстеження результативності регуляторного акта були використані дані реєстраційного відділу Подільської міської ради, фінансового управління Подільської міської ради та суб'єктів господарювання (КП “Подільський міський ринок”, промринок ТОВ “Одеса”, ринок ТОВ “ІМПЕКС ЛОГІСТИК.”).

            Кількісні та якісні значення показників результативності акта: кількість торгових місць на ринках міста, надходження до бюджету міста, умови торгівлі та якість обслуговування споживачів на ринках.

№ п/п

Найменування показників

2018р.

2019р.

2020р.

1

Кількість торгових місць на ринках міста, один.

1157

1144

1114

2

Кількість суб’єктів підприємницької діяльності, всього:

- юридичних осіб

- фізичних осіб

167

1389

175

1403

178

1365

3

Частка малого бізнесу у доходній частині місцевого бюджету,%

57,3

46,6

46,5

                        Адміністраціями ринків проводиться постійна робота стосовно створення належних умов для торгуючих підприємців і покупців у відповідності до санітарних, протипожежних та ветеринарних вимог, правил безпеки праці на ринках, дотримання прав споживачів та вимог податкового законодавства. За звітній період проводились роботи по благоустрою території, ремонту твердого покриття території ринків, облаштуванню та поточного ремонту торгових місць, поточному ремонту павільйонів, підсобних приміщень та інше. За даний період на ринках постійно здійснювалось покращення умов торгівлі.

            На КП “Подільський міський ринок” за 2018-2020р.р. було проведено поточний ремонт молочного корпусу та м’ясного корпусу, а саме:

- в молочному корпусі пофарбовано столи, відремонтовано водопровідну мережу, пральну машину, відновлено навіс біля корпусу;

- в м’ясному корпусі пофарбовано столи, відремонтовано водопровідні крани, замінено автоматичні вимикачі, виготовлено стелажі для зберігання м’яса.

            Також проведено поточні ремонти побутових приміщень, відремонтовано та пофарбовано в’їзні ворота та огорожу. Виконано ремонти в громадських туалетах (сантехніка, електрообладнання, фасад). Проведено поточний ремонт рибних та овочевих рядів. З метою оптимізації витрат на енергоносії, продовжується встановлення енергозберігаючого освітлення.

            В зв’язку з запровадженням карантинних заходів, пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19, у 2020 році постійно проводилась дезінфекція території ринку в тому числі торгових корпусів. Поряд з цим в молочному та м’ясному корпусах було встановлено захисні екрани відповідно до санітарно-протиепідемічних вимог.

            У 2020 році, з метою покращення умов для продавців та покупців, побудовано відкритий павільйон для торгівлі плодоовочевою продукцією та встановлено нові торгові столи.

            На промринку ТОВ “Одеса”, в рамках покращення інфраструктури ринку було демонтовано старі торгові контейнери і навіси та продовжується будівництво сучасних тимчасових споруд (ТС). Для цього розроблено технічну документацію на розміщення ТС торгівельного призначення для провадження підприємницької діяльності. На території ринку. Проведено модернізацію радіозв’язку та розпочато модернізацію відеоспостереження. Встановлено нові ліхтарі зовнішнього освітлення. З метою покращення умов для торгуючих та підвищення сервісу для покупців проводяться поточні ремонти твердого покриття території ринку, а також заміна асфальтного покриття проходів на тротуарну плитку.

            На ринку ТОВ “ІМПЕКС ЛОГІСТИК.” проведено поточний ремонт торгових павільйонів, ремонт асфальтного покриття, переведено модернізацію освітлення території ринку шляхом встановлення енергозберігаючих ламп в прожекторах зовнішнього освітлення.

            Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

            Враховуючи те, що затверджені Правила торгівлі на ринках міста цілком та повністю відповідають нормативно-законодавчому документу, а саме спільному Наказу «Про затвердження правил торгівлі на ринках» від 26.02.02р. №57/188/84/105 Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної податкової адміністрації України, Державного комітету стандартизації метрології та сертифікації України, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України від 22.03.02р. за №288/6576, збережено надходження до бюджету міста, покращились умови торгівлі. Внаслідок того, що у 2020 році на території держави запроваджено карантинні заходи, несуттєво зменшилась кількість торгових місць на ринках міста.

            Головним чинником результативності даного регуляторного акта є дотримання керівництвом ринків, приватними підприємцями торгуючими на ринках вимог чинного законодавства України з питань торгівлі на ринках, захисту прав споживачів, санітарно-епідеміологічного та ветеринарного законодавства, що дає змогу покращити умови торгівлі та якість обслуговування споживачів на ринках.

            Регуляторний акт має достатній ступінь досягнення визначених цілей, реалізація його положень є ефективною.

 

Перший заступник Подільського міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради-

начальник фінансового управління                                                                      О.В. Музичук          

Перегляди: 173