Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 25 грудня 2018 Останнє оновлення: Вівторок, 25 грудня 2018 Опубліковано: Вівторок, 25 грудня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

Наближаються новорічні святаі практично кожен вже відчуває прекрасний та радісний новорічний настрій. Особливо це стосується дітей. Кожен з них вірить в казку, в Діда Мороза або Святого Миколая і в те, що бажання, які були загадані на Новий рік, обов’язково збудуться!

Саме для того, щоб подарувати дітлахам справжню казку, управлінням культури Подільської міської ради, під патронатом і особистим контролем міського голови Анатолія Павловича Іванова, були організовані розважальні заходи та святкова Новорічна вистава.

Святкові заходи проводяться в будинку культури з 25 по 27 грудня тричі на день.

З самого початку всі діти, які приходять на виставу, запрошуються до ялинки, де зимові герої водять з ними хоровод, а також проводять цікаві та веселі ігри. Трохи порозважавшись дітей запрошують до великого залу, де герої з вистави переносили їх до казкового світу і демонстрували їм свої новорічні пригоди. 

У виставі приймають участь як творчі колективи управління культури та міста, так і діти з садків та шкіл Подільська. Загалом до участі у новорічних святкових заходах було залучено близько 300 дітей нашого міста.

В ході будинку культури гості заходу мали змогу ознайомитись з експонатами на святкову тематику від міських майтрів.

Впевнені, що всі юні жителі Подільська залишились задоволені і отримали заряд позитиву та гарного настрою!

 

DSC00500

 

DSC00515

 

DSC00536

 

DSC00605

 

DSC00614

 

DSC00624

Перегляди: 200