Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Четвер, 27 грудня 2018 Останнє оновлення: Четвер, 27 грудня 2018 Опубліковано: Четвер, 27 грудня 2018 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

26.12.2018р. у м. Подільську Одеської області відбулось урочисте відкриття Інклюзивно-ресурсного центру.

Участь у даному заході прийняли: заступник голови Одеської облдержадміністрації Сергій Колебошин, міський голова Анатолій Іванов, представники виконкому та особисто ті, для кого і була виконана дана робота – маленькі подільчани та їх батьки.

Міський голова зазначив, що органи місцевого самоврядування приділяють максимальну увагу якості послуг, які необхідні для розвитку дітей та допоможуть всім незахищеним верствам населення. Комплекс робіт з даного напрямку буде продовжуватись та розширюватись. Також Анатолій Іванов подякував всім, хто прийняв активну участь у відкритті Подільського Інклюзивно-ресурсного центру.

Заступник голови Одеської ОДА Сергій Колебошин, в свою чергу, зазначив, що Подільський Центр – це перший заклад, що відкрився в місті Одеської області. Також він оцінив якість обладнання, що повинно бути по нормах створення закладу. Крім того заступник очільника ОДА відзначив оформлення стін одного з приміщень, розписом яких займались талановиті діти з міського Центру дитячої та юнацької творчості. За його словами така співпраця між дітьми допомагає їх соціалізації та порозумінню.

Слід зазначити, що Інклюзивно-ресурсний центр м.Подільська Одеської області працює за двома напрямками: реабілітація та корекція розвитку дитини, що дасть можливість надати повний спектр послуг для дітей з особливими освітніми потребами.

Центр обслуговуватиме дітей м.Подільська (6865 дітей, з яких: 720 дітей із особливими освітніми потребами) та дітей із інших районів.

Робота центру спрямована на інтеграцію дітей з особливими освітніми потребами в освітній процес закладів дошкільної та загальної середньої освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання допомоги і забезпечення її системного кваліфікованого супроводу.

У центрі обладнано 4 кабінети, серед яких: кабінет лікувальної фізкультури, ресурсна кімната, кімната психологічного розвантаження, кімната для надання оцінки та психологічно-педагогічної допомоги, яка об’єднує зони корекційної роботи та практичного психолога.

Після офіційного відкриття Інклюзивно-ресурсного центру Заступник голови Одеської ОДА Сергій Колебошин разом із керівництвом міста відвідав Подільський професійний ліцей.

DSC00625

DSC00626

DSC00627

DSC00628

DSC00634

DSC00639

DSC00652

DSC00660

DSC00666

DSC00671

DSC00673

DSC00674

DSC00692

viber image 28

Перегляди: 330