Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Четвер, 10 січня 2019 Останнє оновлення: Четвер, 10 січня 2019 Опубліковано: Четвер, 10 січня 2019 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

09 січня 2019 року відбулась чергова апаратна нарада у міського голови Анатолія Павловича Іванова, на якій були присутні заступники міського голови, керівники структурних підрозділів міської ради та житлово-комунальних підприємств міста.

Міський голова подякував представникам управлінь та комунальних організацій за роботу, що була направлена на забезпечення жителів міста всіма необхідними послугами під час святкових днів.

Під час наради мер міста акцентував увагу комунальних організацій на роботі з прибирання снігу та посипанні перехресть вулиць. Особливо по напрямках руху громадського транспорту.

Директор центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» В’ячеслав Конюхов доповів про хід благоустрою спортивних майданчиків міста та про заплановані роботи з встановлення тренажерів по мікрорайонах. Міський голова, в свою чергу, відзначив гарну роботу центру із пропагування здорового способу життя, а також дав відповідні доручення з питання облаштування спортивного майданчика в мікрорайоні «Північний».

     Також обговорювались питання, що стосувались процесу опалення багатоквартирних будинків і закладів соціальної сфери, нарахування і виплат субсидій, надання медичних послуг, роботи міського ринку та багато інших.

Перегляди: 160