Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: П'ятниця, 11 січня 2019 Останнє оновлення: П'ятниця, 11 січня 2019 Опубліковано: П'ятниця, 11 січня 2019 Автор: Управління економічного розвитку

       10 січня 2019 року в приміщенні управління економічного розвитку Подільської міської ради відбулось засідання конкурсного комітету з визначення перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування по проведенню конкурсу на маршрут № 4 “Подільська міська лікарня — район “Торговиця”. Засідання проводилось відповідно до “Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081.

    На конкурсі було розглянуто пакет документів перевізника-претендента  ФОП Обух Т.А. Розглядалися документи на транспортні засоби, які будуть використовуватися на маршруті, а саме: марка, модель автобусів, реєстраційний номер, рік випуску транспорту, пасажиромісткість,  відповідність екологічним нормам та підтвердження права користування автобусів. Також були розглянуті Протоколи перевірки технічного стану транспортних засобів та Сертифікат відповідності автобусів. 

   Зауважень до транспортних засобів з боку Управління  Укртрансбезпеки в Одеській області, Територіального сервісного центру з надання послуг з обслуговування транспортних засобів № 5149 РСЦ в Одеській області МВС України та Подільського ВП ГУНП в Одеській області не було.

    Рішенням конкурсного комітету ФОП Обух Т.А. визначено переможцем конкурсу на маршруті № 4 “Подільська міська лікарня- район “Торговиця”. 

DSC00863

DSC00866

Перегляди: 167