Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Вівторок, 22 січня 2019 Останнє оновлення: Вівторок, 22 січня 2019 Опубліковано: Вівторок, 22 січня 2019 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

22 січня у Подільську відбувся урочистий мітинг та покладання квітів, присвячені Дню соборності України. Участь в даному заході прийняли представники виконавчого комітету, депутати міської ради, представники відділу поліції, ДСНС, Подільського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а також пересічні громадяни.

100 років тому відбулась значна подія в історії Україні – проголошення акту злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Це одна з найпрекрасніших сторінок з минулого нашої країни. Великий принцип соборності своїх земель - є найблагодійнішим ідеалом у світі, до якого прагне кожна нація.

Під час офіційної частини заходу присутні вшанували хвилиною мовчання всіх синів та дочок держави, які віддали своє життя за ідеали незалежної, вільної і соборної України.

Також учасники урочистого мітингу отримали змогу покласти квіти до пам’ятного знаку всім Борцям за незалежність.

DSC00967

DSC00970

DSC00973

DSC00984

Перегляди: 175