Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Понеділок, 04 лютого 2019 Останнє оновлення: Понеділок, 04 лютого 2019 Опубліковано: Понеділок, 04 лютого 2019 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

31 січня 2019 року під головуванням мера Анатолія Павловича Іванова відбулось чергове засідання виконавчого комітету Подільської міської ради.

Основним питанням, яке розглядалося на засіданні, був розгляд звіту Про роботу адміністративної комісії. Доповідала з даної теми начальник управління економічного розвитку Алла Омельчук. Вона розповіла про цілі створення та функції даної комісії. Під час доповіді були оголошені і складнощі, які виникають під час розгляду адміністративних порушень, а також про нюанси, що заважають виконанню прийнятого рішення. Із доповненнями виступили представники владних структур, які спільно із управлінням економічного розвитку фіксують та розглядають адміністративні порушення.

Також на засіданні виконкому розглядалися проекти рішень від управління комунального господарства та будівництва; служби у справах дітей; управління архітектури, містобудування і земельних відносин, управління забезпечення діяльності виконавчого комітету та міської ради, а також фінансового управління.

Всі проекти рішень були уважно вивчені, обговорені і прийняті.

DSC01074

DSC01078

DSC01080

DSC01081

DSC01082

Перегляди: 244