Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Понеділок, 04 лютого 2019 Останнє оновлення: Понеділок, 04 лютого 2019 Опубліковано: Понеділок, 04 лютого 2019 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

04 лютого 2019 року в кабінеті міського голови Іванова А.П. відбувся черговий прийом громадян. На прийомі, вже традиційно, були присутні представники комунальних структур  міста, щоб оперативно відреагувати на звернення громадян, або відразу надати необхідні консультації.

 

Жителями міста, які звернулись на прийомі до мера Подільська, були розкриті різноманітні проблемні ситуації та теми. Наприклад, були питання, що стосувались отримання окремої поштової адреси, асфальтування вулиць міста, теплопостачання у багатоквартирних будинках, пайової участі, встановлення межі між земельними ділянками та деяких інших ситуацій.

 

Міський голова уважно вивчив інформацію щодо кожної проблемної ситуації, що виникли у жителів міста, після чого доручив відповідним структурам і підрозділам, в рамках їх повноважень, зробити все можливе для їх вирішення.

 

 

DSC01088

 

DSC01091

 

DSC01099

 

DSC01103

 

DSC01105

Перегляди: 176