Best Joomla Templates by User Reviews BlueHost

Офіційна електронна скринька виконавчого комітету Подільської міської ради: gorpodilsk@odessa.gov.ua

Категорія: НОВИНИ МІСТА Створено: Субота, 09 лютого 2019 Останнє оновлення: Субота, 09 лютого 2019 Опубліковано: Субота, 09 лютого 2019 Автор: Начальник відділу з питань інформаційної політики та зв'язків з громадськістю Захаров Я.В.

У міській лікарні Подільська запрацював Сервіс запису на прийом до лікарів - Helsi.

У відкритті даного сервісу прийняли участь представники органів місцевого самоврядування Подільська. Наприклад, заступник міського голови Анатолій Корчовий особисто випробував всю процедуру реєстрації та пройшов шлях пацієнта, чим продемонстрував легкість та зручність користування даною послугою.

 Відтепер, педіатр, сімейний лікар або терапевт матиме змогу направити та записати пацієнта до вузькопрофільного спеціаліста одразу на прийомі. В свою чергу лікар вторинної ланки бачитиме у Системі дані діагностики та призначення, які вніс у електронну медичну карту пацієнта попередній лікуючий лікар.

Окрім того, жителі міста матимуть змогу записуватися на прийом до лікаря онлайн, не виходячи з дому, за допомогою Сервісу Helsi, використовуючи для цього комп’ютер, планшет або смартфон.

На сайті Сервісу можна знайти лікаря за фахом, прізвищем або місцем роботи, потім - вибрати дату і час прийому. Далі система запропонує авторизуватися через номер телефону. Якщо це перший візит до лікаря, потрібно заповнити коротку реєстраційну форму. 

DSC01109

DSC01117

DSC01122

DSC01119

Перегляди: 238